Jump to content

Espace 2.2 vrata rezervoara


bozo

Recommended Posts

...bok deca... zna li netko kak se zaključavaju vrata rezervoara na espaceu? zar se nebi trebalo automatski zaključat kad se i auto zaključa.. a kod mene baš i nije tak... auto zaključan a rezervoar se može otvoriti... ima li kakva caka ili se nešto smrdalo  pa ne radi kako treba?

 

:zasj:

Link to comment
Share on other sites

Dali se cep skida bez kljuca ? Ako treba kljuc za cep skinuti nije cudno sto se vrata ne zakljucavaju

Link to comment
Share on other sites

Može biti da ti je crko motorić koji zaključava vratašca naljeva goriva.

U svakom slučaju neki dio tog mehanizma neradi.

Link to comment
Share on other sites

Rezervar se zaključa nakon 5min ako imas HF karticu. Ako sam zakljucavas na tipku onda bi se trebao odmah kljucati.

Link to comment
Share on other sites

...zaključavam na tipku... sve.. mislim, skoro sve... osim rezervoara...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

...nije mi trebalo puno za skužiti kako... zaključam jednom... i ništa... onda odmah još jednom... i zaključa ga ...  bravo ja...trebalo mi je samo nešto malo više od godine i pol...

Link to comment
Share on other sites

Vrata rezervara se zaključaju nakon 5 min. Nije potrebno duplo ključanje.

Napravljeno da možeš zaključati auto, natočiti i otići platiti.

Ne bi znao da nisam svoja išao popravljati pa skužio da su ispravna [emoji23] [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Zajeban i nepredvidiv taj Renault.

Pali on i kompresor klime bez da je na auto ili AC modu bez indikatora. Pali i stop svjetla kada aktivira ESP, korigira dužinu kratkih svjetala prema brzini, čisti DPF bez da te informira o tome..... itd.

Link to comment
Share on other sites

A kaj se bunis

 

Auto sve sam dela

Tvoje je samo da upalis motor i vozis

I povremeno natocis

hehehe

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.