Jump to content

1,4 16v vs 1,6 16v


htclio

Recommended Posts

Dobar auto sa realnom cijenom ce se uvijek prodat,pogotovo do 3kile eura,to su auti koji idu,jer je takvo stanje u drzavi.

Vidis ja prodah thaliu bez kapi opreme za realnu cijenu za 2 dana.

Bas me bilo dosta ljudi zvalo i za cudo nijedan kreten.

Opisao sam realno stanje auta i svakom sam rekao da dode bez obaveze pogledat auto.

Ja sam znao kad netko dode vidjet auto da bude auto prodan,tako je i bilo.

Na kraju mi se covjek javio da je prezadovoljan i kupio je i alu felge koje su bile na thaliji.

Da sad ne skrecem s teme previse,auto koji bih kupovao za sebe bi rade platio malo vise nego uzeo rupu bez dna.

Sretno s autom i ocekujemo temu...

Kad sam trazio pola naletio sam na jednog 2010 sa 30tkm,trazio je covjek 11500,bez puno opreme i slabijim motorom,3k eura iznad trzisne cijene i samo 2k eura jeftiniji nego novi s dobrim popustom,ali tko voli,nek izvoli...

Edited by dario radić
Link to comment
Share on other sites

Prodavao sam 4 auta do sad,uvijek stavio konkurentnu cijenu, među nižima za taj model na njuskalu.

Bilo je sitnog natezanja i budala, ali relativno brzo su svi otisli, manje od 2 tjedna.

Najveci debil je zvao u pola 11 navecer i trazio da dodem s bistre u precko ODMAH, da si on pogleda i nudi 5k kn, auto je bio soma eura u oglasu sa regom godinu dana, novim gumama i velkim servisom.

Poprilicno bahatih, polupismenih, nekulturnih ljudi, ali to je hrvatistan...

Link to comment
Share on other sites

Ja dosta brzo/lako prodam vozilo jer ih obicno cijenim osjetno manje nego drugi. Gledam da sam ja relativno zadovoljan s novcima (primjer...platio nesto 10000 eura...vozio 3 godine i natukao 80000km i prodao za 7500 sto je meni vise nego fer bez obzira na neka ulaganja tipa felge itd) a opet pazim da sam medju najjeftinima u ponudi jer jedino takve ponude idu. Opet, unatoc tome da sam bio uglavnom ok s dobivenim novcima - znam da sam mogao dobiti vise da nije bilo hitno hitno. A gotovo uvijek je bilo hitno...kad bi ostao bez posla ili slicno. Zamjene nikad ne prihvacam...opcenito, kolika je šansa da kupac mog auta baš ima auto koji ja zelim kupiti/voziti i da se potrefimo?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Evo moj 1.6 16v još ide 319 000km na satu+ 5-6 000 sta fali kad nije radio brzinomjer :D

Malo se čuje hidropodizač kad je hladan, u 15 000km ulje je preko pola štangice blizu 3/4 uvjek kad se mjenja... i još ide ko blesav :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.