Jump to content

Laguna 1 - crijevo filtera goriva


limma

Recommended Posts

Imao sam malu nezgodu na autocesti, auto se jednostavno ugasio i više nikak upalit. Zvao HAK, platio pošteno čovjeku da me dostavi u Zg...Kad me iskrco pred kućom, legnem pod auto i imam što vidjeti...crijevo koje izlazi iz filtera goriva se odpojilo od filtera. Spojio sam ga nekako na silu natrag (nisam baš bio sugiran kako bi taj "konektor" trebao spojiti), auto normalno upalio. Sutra ću do mehničara da mi to učvrsti kak spada.

 

Pitanje:

Da li postoji neka šansa da se nešto loše dogodi (Nekaj se zapali ili slično)?

Iz kojeg razloga bi se moglo to crijevo odpojiti?

Link to comment
Share on other sites

Pa sad ako ti prska po auspuhu onda ce planit,da filter je van kabine u lagune1 ,zada negdje oko rezervne gume ako me sjecanje ne vara(ispod auta)

Link to comment
Share on other sites

Danas nije planuo, nadam se da niti nece.

 

al me i dalje brine uzrok.

staro crijevo,negdi si zapea,pokupija nesto da i neznas sto ti je otkacilo crijevo ja bi to popravija i nebi dalje razbija glavu,jedino ako nisi ženi ,curi nesto skrivija onda se zamisli

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.