Jump to content

P: Laguna RXE 2,0 1998g - PRODANA


Laguna ZG

Recommended Posts

Kako stoji u naslovu, prodajem Lagunu 1998g 2,0 RXE oprema. Prva vlasnica, prešla sam s njom 190.000 km. Jednom godišnje, prije tehničkog, obavezno išla s njom na zamjenu ulja/filtera, bez obzira na kilometre i ostalog što je u tom trenutku bilo potrebno.

Održavana i čuvana, servisirana u ZAK Karlovac (tko ih poznaje može pitati i provjeriti sve) boja bordo metalic, zatamnjena stražnja stakla, automatska klima, el. podizači prednjih stakala, ABS, servo, 2 zračna jastuka, putni kompjuter sa govornim upozorenjima, alu felge 15", +set felge i zimske gume. Nikad nije bila udarena ni oštećena. Motor suh, nigdje ne slini, ne troši ulje, stavljen je k&n otvoreni zračni filter, Pioneer MP3 radio sa USB-om, Pioneer zvucnici (6 kom) ugrađeni na tvornički predviđena mjesta, nije rezana polica gepeka. Vozi i radi besprijekorno, nikad nisam s njom imala problema ni teških kvarova. Registrirana do 6/2016, pocetna cijena 15.000 kn

Prodajem ju teška srca, no došla sam u priliku preuzeti noviji auto (Megane Grandtour, vjerna marki i mojim ZAK-ovcim, godinama) i naprosto je došlo vrijeme da Laguni nađem novi dom. 

Možda će post/oglas djelovati čudno, ali nakon tolikih godina čovjek se veže (barem ja) za stvari koje su dobre. Ne kaže se uzalud "limeni ljubimac" :-) . Voljela bih da ode u ruke nekome tko će ju i dalje uredno održavati i kome će sigurno još dosta vremena služiti.

Fotke su slikane na proljece i na njima je zimski set felge/gume.

Za koji dan stižu i nove. 

20150426_115006.jpg

20150426_115027.jpg

Edited by Laguna ZG
dodane fotke
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.