Jump to content

Nece Laguna2.2 dizel upaliti !


Bambi89

Recommended Posts

Danas mi se pojavio problem s autom , jutros sam ga normalno upalio i vozio se , medutim kada sam stao i pokusao opet upaliti nije mi dao , prikaze kontakt ali odma nestane i cim okrenes kljuc cuje se samo klik. Pomozite mi jer neznam dal je alnaser ili akomulator u pitanju. ?

Link to comment
Share on other sites

Ako ti pogasi sve lampice na tabli u trenutku kada okreneš ključ za startanje onda ti je riknuo akumulator.

Link to comment
Share on other sites

Okreneš ključ? Misliš, stisneš tipku?

Možda ti je otišao onaj jezičac unutar čitača kartice. Nego ovako, kad staviš karticu i upale i pogase sve one lampice (osim dvije-tri), stisni tipku i drži je dok se motor ne pokrene. Nemoj je otpuštati. Radi li tako?

Link to comment
Share on other sites

Laguna 1.

U opisu profila mu piše "Laguna II- 2.2dCi", a i 2.2 u jedinici je imao oznaku "D" ili "dT". A može biti i da griješim, nebitno.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje je postavljeno u podforumu Laguna 1 i spominje ključ. :nezna:

Ah, e taj detalj nisam uočio, išao sam za naslovom threada gore desno po novostima. Inače ne zalazim u podforum Lagune 1. No dobro, čekam čovjeka da se javi. :D

Link to comment
Share on other sites

Nije radi se o laguni 1 , krivi je opis stavljen za auto. Ali radi mi i centralno i radio sve normalno radi ali cim okrenem kljuc gubi se kontakt.

Link to comment
Share on other sites

Centralno i radio vuku vrlo malo struje, zanemarivo u odnosu na struju koju povuče alnaser prilikom verglanja. Napuni akumulator.

Link to comment
Share on other sites

probaj ga upalit prek kablova ili ak ima netko akumulator da ti posudi da provjeris dal je do njega

to ti je najbezbolnija opcija

Edited by scenicRXE
Link to comment
Share on other sites

Akumulator bi trebao biti. Imali starci isti problem sa meganom. Nisu mogli ni otključati na daljinsko auto. Nadam se da je samo akumulator :)

Link to comment
Share on other sites

Filipbabok pa ja bi se drage volje isao ladit u tvoju kladionicu. Ovo je koeficijent 1.01 na akumulator

Link to comment
Share on other sites

Nevjerovatno ali otisao je i akomulator i alnaser , zajmjenio sam oboje jucer. Sada sve sljaka hvala vam na pomoci 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.