Jump to content

Megane I 1.6e coach 96g


IvicaB

Recommended Posts

Iman jedan problem s autom pa ako iko ima kakvu ideju sta bi moglo bit.

Motor ponekad jednostavno usred voznje pocne slabo vuc, u kabini se osjeti miris benzine i ispusnih plinova.na minimumu trza i gasi se.

nakon deset minuta radi sve normalno. nema nikakvog pravila kad se to dogadja. katalizastior raspilan i ociscen receno mi je da ga on gusi.al izgleda nije to.

ima li netko u ST ili okolici da mi spoji ovo cudo na komp i ocita za neku marendicu recimo?

Link to comment
Share on other sites

kablovi svjecica? meni su zadavali dosta problema, isao cistiti pol motora, injektore i sve, promjenio svjecice, na kraju vidio bio jedan kabal...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ne treba ti dijagnostika, upali ga i skidaj kabele sa svjecica jedan po jedan, jedan nece reagirati sigurno..uostalom sta nema niti jedan mehanicar u st? Da ti pogleda i kaze sta je, ja i vecina mehanicara ti nebi naplatili nista ali ako pustis za pivu pustis :hey:

Link to comment
Share on other sites

zamijenija livu bobinu i sad radi

ma zanima me ima li ko dijagnostiku da vidim koje su sve greske jer se auto ponasalo skroz cudno

Link to comment
Share on other sites

ima ti zlaja povise city centra vidia sam da je on spaja scenica 2003 na dijagnostiku pa mu ocita al neznam dal bi tebi moga posto nez dal ima di za prikljucit.

Sta ti jos nevalja na autu ? 

a sta valja da budem brzi :-)

ima li neki kontakt posto me najvise zanima koje greske prijavljuje u kompjuteru jer se cudno ponasa bija u voznji

 

Link to comment
Share on other sites

ima ti zlaja povise city centra vidia sam da je on spaja scenica 2003 na dijagnostiku pa mu ocita al neznam dal bi tebi moga posto nez dal ima di za prikljucit.

Sta ti jos nevalja na autu ? 

ispod osigurača je utičnica

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Zamjenija bobinu i sad radi normalno

zasad

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.