Jump to content

Problem s ključem


josina

Recommended Posts

Dakle ovako,rezervni ključ uopće ne radi,nemrem ni auto upalit ni otključat(daljinski),promjenio sam bateriju u ključu i ništa.Auto sam kupio prije dva tjedna tako da nisam jiš upućen u sve njegove cake.Pomoć!

Imam još puno pitanja ali o tome poslije!

Link to comment
Share on other sites

Možda nova baterija nije dobra? Da li svijetli lampica na ključu kad stisneš gumb?

Usporedi zupce na oba ključa.... možda to nije njegov ključ :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Da ne otvaram novu temu, baterija na kljucu mi je prazna, lampica svijetli crveno, e sad problem je sto je bivsi vlasnik zalijepio plastike na kljucu. Ne mogu ga rastaviti, ako pokusam na silu pokidati cu ga, pa da li tko zna da li u okolici Đakova (Osijek Vinkovci ) ima netko tko bi zamijenio oklop kljuca?

Link to comment
Share on other sites

Koji model? Auta mislim.

Klasican kljuc ili kljuc/kartica?

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Aha, mislio sam da se radi o kartici, a za njih ja mislim za koji god model bila ne treba ju otvarati (kuciste) za zamjenu baterije. Moze se kupiti samo kuciste za kljuc, znam da su ljudi spominjali to na forumu, javit ce se netko.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je za kljucar u zg nudio za skodu kuciste sa izradom noza za 120 kn mislim. A ja sam na ebayu uzeo kuciste, prebacio noz i plocicu sa tipkama u njega za 80 kn. Al na kraju ispalo malo neisplativo..
6fb96e2596904569ee058c7c055d9c2c.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.