Jump to content

Koje Elf ulje?


morrak

Recommended Posts

Cijena je u eurima: još imam popust na sve cijene 20%

ULJE 8 L ELF EVOLUTION   =  69,90
FILTER ULJA                       =   10,00
FILTER GORIVA                  =   38,00
SET KANALNOG REMENA  =  129,00
REMENICA RADILICE         =  125,00
PUMPA VODE                    =    46,00

Poprilicno masne cijene, neke od njih.

Ja placam 

ULJE 8 L ELF EVOLUTION   =  48 €
FILTER ULJA     (MANN)      =   10,00
FILTER GORIVA (MANN)     =   25 €
SET PK     (SKF)                      =  75 €
REMENICA RADILICE  (Corteco)  =  150,00 €
PUMPA VODE      SKF           =    45,00 €
Link to comment
Share on other sites

Remenica ni nema druga - Corteco je i prva ugradnja. Ja sam ju isto oko 1000kn plaćao.

Ako nije DPF, Excellium 900 SXR. Evolution NF je starije ulje.

Link to comment
Share on other sites

@F1CO: Ulje i filter ulja su ti i s popustom skupi. Mijenjao ja prošli tjedan pa znam. Imaš kod nas po 5€ litru ulja.

Kanalni i remenica mi se tu negdje čine cijene OK

Pumpu vode nisam mijenjao.

 

Fale ti filtri zraka motora i kabine. Za kabinu obavezno onaj s ugljenom (tih desetak kuna a velika razlika :) )

Imam filter zraka bmc koji samo čistim. a filter kabine sam uzeo nedavno s ugljenom 110kn sam ga platio jer mi je od staroga običnog smrdjelo u kabini. Tako da mi to ne treba.

 

Link to comment
Share on other sites

Poprilicno masne cijene, neke od njih.

Ja placam 

ULJE 8 L ELF EVOLUTION   =  48 €
FILTER ULJA     (MANN)      =   10,00
FILTER GORIVA (MANN)     =   25 €
SET PK     (SKF)                      =  75 €
REMENICA RADILICE  (Corteco)  =  150,00 €
PUMPA VODE      SKF           =    45,00 €

Gdje kupuješ ako nije tajna vidim da je set PK dosta dobra cijena skoro 25 eura kad skinem popust. 

Ja uzimam kod Jerenka u sloveniji. Tamo je remenica radilice 100 eura. i pumpa vode je 36 eura kad skinem popust.

Link to comment
Share on other sites

Gdje kupuješ ako nije tajna vidim da je set PK dosta dobra cijena skoro 25 eura kad skinem popust. I ulje je nešto bolja cijena.

Ja uzimam kod Jerenka u sloveniji. Tamo je remenica radilice 100 eura. i pumpa vode je 36 eura kad skinem popust.

Link to comment
Share on other sites

Remenicu radilice sam ja bio platio 480kn nevjerujem da nam se razlikuju. U Szakal metal. Za neke stvari imaju jako jako dobre cijene.

Link to comment
Share on other sites

Remenicu samo Corteco, Gates, Hutchinson ili u ovlaštenom. Pošaljem pp kad budem pri kompjuteru za cijene i dobavljača. 

Link to comment
Share on other sites

Remenica je Autolog Nemačka - da li je to ok?

Nazovi szakal metal rijeka i trazi ponudu!

Link to comment
Share on other sites

Nazovi szakal metal rijeka i trazi ponudu!

Upravo dobio odgovor da imaju sve po dva komada jer im broj šašije ne odogovara. Nemaju elf ulje nego Eneos...

 

 

Uglavnom preskupo radilica je 1300kn. preko 400 eura sve

Link to comment
Share on other sites

Gdje kupuješ ako nije tajna vidim da je set PK dosta dobra cijena skoro 25 eura kad skinem popust. 

Ja uzimam kod Jerenka u sloveniji. Tamo je remenica radilice 100 eura. i pumpa vode je 36 eura kad skinem popust.

Kupujem na ebayu, npr. http://www.ebay.de/usr/kfzteile24?_trksid=p2047675.l2559 ili http://www.auto-teile-service24.de/# ili https://profiteile.de/

Kod narucivanja vecih kolicina mogu se dobiti i popusti, na neke proizvode ide i do 20%, zavisno o kojem se proizvodjacu radi.

Link to comment
Share on other sites

Upravo dobio odgovor da imaju sve po dva komada jer im broj šašije ne odogovara. Nemaju elf ulje nego Eneos...

 

 

Uglavnom preskupo radilica je 1300kn. preko 400 eura sve

e jbg :/

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.