Jump to content

K: Yatour za Tuner List


nspadic

Recommended Posts

Ako netko ima da mu ne treba , rado kupujem. Inače ću naručiti sa neta..

 

Za tunerlist...Scenic II 2004.

 

Pozz

Neven

Link to comment
Share on other sites

Naruci s neta, i imas i garanciju. Aliexpres se trenutno jako dobro pokazuje po tom pitanju

Link to comment
Share on other sites

govorimo o usb boxu? citao sam sve i svasta o tome, planirao sam ga ja ugraditi u C4, da imam taj usb, ali onda sam citao da sama upotreba nekima radi na pola, nekima ne, pa kad radi trebas imati foldere imenovane CD01 CD02 itd, pjesme 01... 02... itd, pa primjerice za mog C4 mogu imat max. 5 foldera, posto imam samo 5 slotova na cd changeru (na njegov utor i spajam yatour) i da pjesme nisu nesto kvalitetne, u smislu reprodukcije i glasnoce...

za sad sam uzeo aux kabal s kojim cu vidjet kako ispada preko moba, ako ne neznam sta cu, a zelim imat OEM radio

Link to comment
Share on other sites

je al ti imas opciju auxa koja je uvijek bolja, dok tuner list nema aux ulaz koji bi koristio te cita samo audio CD-e znaci ni mp3 CD ni aux ulaz ni nis. tako da nama s tuner listom preostaju ili audio CDi ili yatur ili pak fm transmiter. 

Link to comment
Share on other sites

nemam ja ni aux ni mp3. moram ic na lexiu otkljucat aux opciju, kabel mi danas dosao

Link to comment
Share on other sites

Tuner list nemozes nikako spojit aux nikakvo otkljucavanje nista...

Link to comment
Share on other sites

a STA je to uopce tuner list? ja na svoj mogu spojiti aux, samo moram na dgn ic otkljucati, citao sam vec ljudi su to radili

Link to comment
Share on other sites

tako je, i razlika je koji signal prima, update list dobiva analogni signal iz cd chargera i cita mp3 pa se moze samo prikopcat -, L i D na ulaz z radio od iza umjesto chargera, nis se ne mora aktivirat, dok tuner list prima digitalni signal iz cd chargera i radi toga ne moze da se koristi direkt kao na update list. i komande za volan se razlikuju... *ebo ih ja :D

Link to comment
Share on other sites

pise na radiju :D desno dole. 

al di bis ti to gledo ?? to je za renole :D

Link to comment
Share on other sites

ja govorim za C4...nisam citao nikakve te natpise + sve sta sam citao do sad, pise da ide na dgn i da se otkljuca aux utor (navodno ima iza na radiu jedan konektor koji nije spojen na nista) i onda ide kabel i to je to

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.