Jump to content

Brisači


Manix

Recommended Posts

Ja sam svoje nosače prrije zime dao farbati kod Dampinia u Velikoj Mlaki, uzeo mi 100kn, suvozački sam skinuo doma na parkingu dok vozači nije nikako nije išao bez radapcigera i kombinirki, skinuo ga majstor u radioni uz malo nagovaranja. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kupio neki dan Bosch AeroEco, prva kisa vozacki bisac skace po staklu, od mjesta gdje se "preklapa" sa suvozacki ne brise apsolutno nista. Otiso reklamirat dali mi drugi, ali se popravilo nista nije. 

Na kraju vratio stare brisace Alca kupljene prije godinu i pol za 60-ak kn...

Link to comment
Share on other sites

Tu nesto ne valja s poluzjem brisača i lezajevima

Ajfon 10 via Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Tu nesto ne valja s poluzjem brisača i lezajevima

 

Ajfon 10 via Tapatalk

 

 

Nije mi vrag dao mira pa sam ih danas iso probat kod buraza na Punto. Mislio da je do Clia, pa reko nek ih on koristi kad njegovi odu, ali skoro pa ista stvar, mrvicu bolje, al i dalje ne obrise kako treba na "preklapnju" i lagano preskace kod spustanja na vrhu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.