Jump to content

Informiranje o petici


Tepee

Recommended Posts

Pozdrav ljudi!

Mladi san vozač i nisan ima prilike vozit prije starije auto pa bi triba par savjeta od vas koji su vozili Renault 5.
Za nekoliko tjedana dobivan peticu 1,1 sa 36kW pa me zanima, pošto je staro auto, na šta bi triba pripazit, šta bi triba provjerit na njemu, koji su vaši savjeti glede održavanja, za koliko bi se moga prodat (jako dobro je očuvan,redovito servisiran,jedno vrijeme bija garažiran,prvi vlasnik je bila starija osoba koja ga je rijetko vozila),

kakva je prosječna potrošnja za ovaj motor(iz vašeg iskustva, gleda san po forumu, al zanimaju me novije informacije) i može li uzbrdo povuć 5 ljudi kad sjedne u njega? :hahahe:

Ako neko ima manual za njega, bija bi mu zahvalan kad bi mi da link jer su svi linkovi na forumu krepali, a na internetu nisan moga nac.
Unaprijed hvala na odgovorima

Link to comment
Share on other sites

To je auto od parsto eura. Za lokal je više nego dobar,motor ako je uredno održavan,može odvozit masu,dilovi nisu skupi,5 ljudi može povuć al ne dvista na sat i eto...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nadam se da te petica dobro služi. Mogao si stavit koju sliku petice i da vidimo kako izgleda

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Moj trosi 6-7 litara, dijelovi su jeftini, grijanje je s**nje, troje kad sjednu, jedva se krece. Sta se tice prodaje, da je u "apsolutna senzacija stanju", kao moj npr. nista ne vrijedi. Javi se ako prodajes. 

Link to comment
Share on other sites

Grijanje je dobro ako promijeniš mali kiler. Samo sto je skup, skoro 150kn

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da te petica dobro služi. Mogao si stavit koju sliku petice i da vidimo kako izgleda

Preletija san pogledon pa nisan vidija. Slikan ga sutra pa ću postat slike ode :D

Moj trosi 6-7 litara, dijelovi su jeftini, grijanje je s**nje, troje kad sjednu, jedva se krece. Sta se tice prodaje, da je u "apsolutna senzacija stanju", kao moj npr. nista ne vrijedi. Javi se ako prodajes. 

Potrošnja mi ista ko i tebi. Vozim ga od 11. mjeseca i sve super za sad, osim tog problema koji mi se nedavno pojavija glede mjenjača(u drugom topicu). To ću sad riješit pa nebi tribalo bit problema s njim.
 Može, samo ne znan koliko ćeš bit aktivan na forumu. Ako mi uleti neka ponuda, da te kontaktiran priko PM? Ako imaš neki drugi kontakt, pošalji mi ga

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.