Jump to content

Gume, upiti, preporuke, homologacija


Guest

Recommended Posts

Guest Lonac

kak se pumpaju gume nakon sto ih promijenim, naime kupujem si gume 205/40r15, a u orginalu sam imal 185/55r15 , e sad dal da ih pumpam isto ko i kaj pise u knjizici (serijala) il vise, manje...?

fala... :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Pukla mi guma jučer... U dimenziji 195-45/16 Dryden nema trenutačno ništa... A jedino sam u Molydonu našao BF GOODRICH... Cijena nije pretjerana... 872.30kn...

Link to comment
Share on other sites

Ja osobno nemam nikakvi iskustava, ali jedan prijatelj ih je imao na Fiat Uno turbo i kaze da je zadovoljan.

Link to comment
Share on other sites

..pogledaj malo na netu.....imas pun urac tih testova...

odi na www.adac.de

odi na www.tirerack.com

pa malo procackaj :bigl:

Link to comment
Share on other sites

odi do Vulkala, imaju dosta guma u toj dimenziji, barem na netu... www.vulkal.hr

Link to comment
Share on other sites

Imam ja na Laguni u dimenziji 195/60/14...a čuj, nije ništa ekstra a nije ni da je skroz loša!!Ima dosta proklizavanja pri naglom startu al ne škripi.

Ocjena 3+

Link to comment
Share on other sites

Hm... ma ne znam... uzeo bih najrađe... ali kada ne znam kada će T1R doći u Dryden... Zvao, ali mi ona

Link to comment
Share on other sites

Ma nikad nisam išao u Slo po ništa, pa ne znam koje su procedure i tako to... a sa druge strane ne znam di tamo ima neki dobar vulkanizer sa dobrom ponudom... ;(

Link to comment
Share on other sites

imaš FURLAN neznam koja je točno stranica, ali ćeš naći na googleu! a procedura je da slovencima na granici ka

Edited by deki
Link to comment
Share on other sites

Da li netko točno zna šta je sada po pitanju carinjenja guma, u ovom slučaju, iz Slo na snazi?!?

Link to comment
Share on other sites

Guest Dadex
kak se pumpaju gume nakon sto ih promijenim, naime kupujem si gume 205/40r15, a u orginalu sam imal 185/55r15 , e sad dal da ih pumpam isto ko i kaj pise u knjizici (serijala) il vise, manje...?

fala... :zubo:

Prvo pozdrav svima nakon dugo vremena... dugo me nije bilo.....

Sto se tice tlaka u novim gumama ili pumpaj kako si pumpao i stare ili dodaj najvise o,2 bara.... :)

Link to comment
Share on other sites

Ma... zapravo mi je najveći problem cash... mislio sam to na Diners ili sl. na par rata... Javio bih se ja penezicu odmah da imam cash... :'(

Link to comment
Share on other sites

Guest Dadex
Usput samo... Na koliko ćete ih pumpati za subotu za Mobi?!?

Koliko sam vidio nema tu nekih pravila.... neki ljudi prejeraju pa prepumpaju gume a to isto nije bas najbolje rijesenje..... ako imas tzv. balonku onda napumpaj malo vise nego sto pumpas za svakodnevnu voznju.... mozda imas gumu koja ima ojacanu bocnicu pa je to opet razlika.... ja osobno ne bih pumpao vise od 0.2 bara od onoga na koliko su mi gume napumpane sada.

Link to comment
Share on other sites

Jesi ionako namjeravao kupiti sve 4 nove, ili bi uzeo sve 4 jer ti je ta jedna pukla? Mislim, jer nisu isti model. Jer ne smeta da su ti prednje jedan model, a straznje drugi :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.