Jump to content

Sajla kvacila


ivan-os

Recommended Posts

Laguna 1.6 16v, 1999. 79kw.

Gdje kupit samopodesavajucu sajlu kvacila za taj auto? AutoHrvatska nema, probali su narucivat kod tokica, intercars, autokreso, niti jedna ne odgovara. Zvali su mi i ovlasteni renaultov servis i rekli im da sajla nije isporuciva buduci da je auto stariji od 10god! Kakva je to glupost?

Privremeno ce mi stavit ovu sto se rucno podesava ali sto dalje? Gdje da nadjem novu sajlu za taj auto?

Link to comment
Share on other sites

szakalmetal vidim u web katalogu da ima:

ABS - 381 kuna  (1196 mm 

ATE - 570 kuna. (1125 mm)

za obe piše sa automatskim podešavanjem.

Ovo su cijene bez rabata.

 

Link to comment
Share on other sites

za online kupnju imaš 25 posto rabata

Isporučivo sutra piše .

Edited by lencoerak
Link to comment
Share on other sites

Iskreno nikad cuo za to, nema ih u osijeku. Sad sam na poslu i na mobu, jel katalog i online kupnja dostupna svima?

Link to comment
Share on other sites

Autokreso takodjer ima dobre cijene i isto ima webkatalog (samo se mora uci u njega s njihove pocetne stranice)

Link to comment
Share on other sites

Jesi probao Gas na Štrosi?

Link to comment
Share on other sites

E to nisam siguran jesu njih zvali, provjerit cu. Al pretpostavljam da jesu kad im je fornix bila zadnja opcija. 

Link to comment
Share on other sites

Ja nudim sljedeće:

- Sajla kvačila (automatska), 7700432383 (1125mm):
RENAULT Original 7700432383 = 430,00 Kn/1kom
ATE 24.3728-1030.2 = 350,00 Kn/1kom

Na žalost nemam na stanju za odmah, već mogu imati tek tamo oko 10/11.12.2015.,
jer mi narudžba iz uvoza ide idući tjedan u srijedu/četvrtak.

Uvijeti ponude su sljedeći!
 

Sve navedene cijene su sa već uračunatim PDV-om za gotovinsko/internetsko plaćanje.

Ponuda je informativnog karaktera te roba nije rezervirana i podložna je daljnjoj prodaji bez prethodne najave.
Ukoliko je ponuda aktualna i ima predispozicije za narudžbu, potrebno je obavezno javiti kako bi robu kod vanjskih dobavljača mogli rezervirati te da se ne proda, a isto tako su nam potrebni i sljedeći podaci:
- ime i prezime
- adresa i kućni broj
- mjesto i poštanski broj
- kontakt telefon
- kontakt email
te način kako bi se vršila uplata i isporuka robe.

Za sada toliko, a u slučaju bilo kakvih dodatnih pitanja rado stojim na raspolaganju.

Lijep pozdrav!

Anđelko Nizek
 

LAGEROS d.o.o.
A.K. Miošića 52
10410 Velika Gorica
Hrvatska - Croatia
T: +385 1 6221-223
F: +385 1 626-0010
E. lageros1@lageros.hr
Link to comment
Share on other sites

Problem sa sajlom se nastavlja, danas deseti dan bez auta. Isprobano hrpa sajli, ne odgovara nista. U Renault servisu kupio originalnu po broju koju mi je i Anđelko ponudio, prekratka. Majstori samo prevrcu ocima kad cuju o kojem autu se radi i svi komentiraju kako je pizdarija s tom sajlom. I tako ja i dalje bez auta...sad ili naci polovnu ili kemijat nesto s nekom sajlom koja je malo duza.

 

Link to comment
Share on other sites

Originalna je pukla tako da nemam kompletni uzorak. U renaultu original(koja ne odgovara) 629kn. Po broju sasije u programu im izbaci da nije raspolozivo.

 Problem je sto pod istom sifrom imaju sajle od 1125 do 1246mm. Koliko sam ja popratio do 9/98 je jedna sajla, pa do nekog mjeseca 99 druga i do 2001 treca. Katastrofa. Na pakiranjima pise 1125mm a jedna duza, druga kraca...

Edited by ivan-os
Link to comment
Share on other sites

Evo ti jedno ludo pitanje,je si siguran da ti je pukla sajla,kad sam isa krenit sa semafora nesto doli kod pedala puce auto se ugasi,zovem meh.kaze on sajla,ja isa malo pogledat kad nije sajla nego neki plasticni dio na koji se kaci sajla

23j396o.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pukla je genijalcu koji je skidao. Auto sam normalno dovezao. Tvrdje je bilo kvacilo, 212tkm i 16god pa ajd da promijenim kvacilo i sajlu pa da sam miran. Lijepo su mi rekli, dok ide ne diraj.

Link to comment
Share on other sites

Pukla je genijalcu koji je skidao. Auto sam normalno dovezao. Tvrdje je bilo kvacilo, 212tkm i 16god pa ajd da promijenim kvacilo i sajlu pa da sam miran. Lijepo su mi rekli, dok ide ne diraj.

Dobro su ti rekli,ja sam isto tako naucija,bez nervoze iskopat ces negdi tu sajlu  

Link to comment
Share on other sites

Lud sam vec, sutra 12. dan bez auta. Deprimirajuce je kad u ovlastenom trazis sajlu, mehanicar prolazi i odvali se smijat uz komentar to ce ti biti zajebano, gotovo nemoguce naci koja odgovara, treba skracivat...

Link to comment
Share on other sites

Fali dio sajle...ovaj sto je puknuo.

Zvali su nekog lika sto to pravi ali kaze da to ne moze zato sto je automatska.

Link to comment
Share on other sites

Odvezao ga u renault. Kazu da ide ta sajla koju sam kupio ali uz neku cahuru, pa neka redukcija. Jedan majstor je bivsi vlasnik tog auta, kaze da ce to rijesit u ponedjeljak bez problema. Daj dite materi :)

Link to comment
Share on other sites

Da zakljucimo stvar ako neko bude imao isti problem. Po broju sasije sajla koja je potrebna se ne proizvodi i stvarno ju je nemoguce nabaviti.

Problem je rijesen tako da je uz sajlu sifre 7700432383 potrebno i promijeniti papucicu kvacila. Uz tu sajlu odgovara papucica od lagune dti.

Znaci original sajla 629kn, papucica je 700 i te opruge i sto vec ide ispod je 300 i nesto sitno. Stavio polovnu papucicu i sve sto ide uz nju za 350kn plus 225kn rad u ovlastenom servisu.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.