Jump to content

Tom player


zunari77

Recommended Posts

ima li netko iskustva sa tom playerom na scenicu?

kupio sam scenica 2010 godiste ima tom tom navigaciju i naletio sam na netu da se na drugu sd karticu moze snimiti tom player gdje se moze slusat mp3 i gledat .avi video.

nasao sam link skino tom player ali mi nezeli ocitati player?

jel netko probao nesto slicno?

hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ako netko želi ... malo sam redizajnirao sučelje ... da nije onako šljaštavo crven ... :)

Samo pregazite stari main_480.png fajl s novim fajlom ... u folderu :  tomtomplayer/res/background/480_272

main_480.png

Edited by cimi74
Link to comment
Share on other sites

Ja sam se isto igrao sa osnovnim sučeljem. Na Scenicu fali sat pa sam ga dodao. Ovo je sat od navigacije pa ne radi u garaži :) . Sučelje i dalje funkcionira kao prije, ali se ne vide ikonice i po default-u je izabran exit. Joystickom se biraju izbornici kao i prije, ali se mora malo "napikavati". Uglavnom kad ne koristim navigaciju stoji mi sat kao na slici. Fora je da se može staviti font koji se želi, boja, veličina, položaj. Nisam skužio kako mogu od navigacije prikazati i brzinu i visinu.

Lagano je, treba u:

F:\tomplayer\res\background\480_272      - zamijeniti pozadinu s crnom main_480.png ili nekom drugom

F:\tomplayer\res\font                                  - ubaciti font koji se želi

F:\tomplayer\conf\480_272                        - ubaciti main.cfg u koj se upiše pozadina, font, boja, veličina, pozicija

 

Možete probati s mojim postavkama i igrati se.

 

main.cfg

kaushan-script.regular.ttf

main_480.png

 

IMG_20160203_155029.jpg

Edited by Grunf
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ispobano sve ok, hvala, jesi li probao jos nesto mjenjati, screensaver?

2016-02-03_07.47.49.jpg

Nema na čemu ;)

Pokušavao jesam .. ali nisam uspio raskopat fajlove u kojima je embedana pozadina... i meni se ne sviđa onaj sat. :)

 

@Grunf ... ne kužim u kom slučaju ti sad stoji sat? Da li umjesto glavnog izbornika?

Edited by cimi74
Link to comment
Share on other sites

Da, umjesto glavnog izbornika. Ikone su i dalje na istom mjestu, ali se ne vide. Kad se vrti joystick onda se označavaju ikone (vidi se bijeli rub). Treba malo napikavati, ali se brzo nauče pozicije onoga što se češće koristi. Po defaultu je izabran exit i njegov rub se ne vidi nego samo sat. Znači stalno mi stoji sat, a kad hoću navigaciju samo stisnem joystick unutra. Zapravo, Tomplayer koristim samo za sat :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 years later...

Nigdje na internetu ne mogu naci instalaciju za Tom player... Moze li mala pomoc ili ako netko ima instalaciju da podijeli 🤷‍♂️

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je davno radio ali sam ga batalio jer je spor,primitivan i slabo upotrebljiv. Nakon nekoliko godina mi đavo nije dao mira i opet sam ga skinuo i to nešto noviju verziju. Sve napravio po uputama i završio s autom u servisu jer je zblesirao navigaciju i radio. Zbog svega navedenog,nikako i nipošto ne preporučam jer nema računice. Kupi za 200kn neki bezvezni mob,spoji ga s BT i slušaj muziku ako ti je to cilj. To je ionako poluloša navigacija,stara i primitivna pa s tim playerom kojeg je netko razvio "doma" jednog poslijepodneva ne dobiješ puno tj. dobiješ jako malo. Ako imaš sreće, dobiješ kilav kvazi player a ako nemaš sreće ko ja,završiš u servisu i olakšaš se za parsto kuna i od tad ne diraš ništa. Go figure. :dobroje:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma sve 5 ali meni je u autu stara verzija radila skroz ok (čitaj ženi). Sada me davi kad cu joj opet "postaviti" muziku kako je i bila 🤷‍♂️

Link to comment
Share on other sites

Gud lak. :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Smuchac said:

Gud lak. :zubo:

Poslano sa mog Redmi Note 8 Pro koristeći Tapatalk
 

Fuck 😅 Thnx 🍻

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.