Jump to content

Zamjena prednje pozicije na Twingu 2,2


MrcDex

Recommended Posts

Dali je potrebno skidati cijeli odbojnik da se promjeni poziciona žarulja ili postoji koji brži trik?

 

Link to comment
Share on other sites

Nije, srebrni ring se okrene za pola kruga kao da odsarafljujes nutellu :D

I onda ispod imas pokoji saraf koji drze cijeli sklop maglenka/pozicija...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ne svjetli ti ništa značajno bolje, osim što bolje izgleda. Baca grešku... barem je tako meni, a usput sam uspio i pokvarit neki relej pa mi sada ne radi pozicija i lud sam više kako popraviti 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Alpina said:

Dali ima smisla stavljati LED za poziciju? Ima netko sliku kak to svjetli u mraku?

Nema smisla, nije da su te pozicije ne znam kako korisne, a i LED se nece bas lijepo uklopit uz halogenu zarulju.

 

Link to comment
Share on other sites

kak nema smisla? kad sam na twileta stavil led pozicije i led u 3. stop svijetlo sve picke su meni hrlile... jednom mi slucajno ostale upaljene pozicije po noci na parkingu... necu ni pricat kaj je bilo ujutro [emoji23]

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

On 04. 12. 2018. at 17:12, zac7654321 said:

kak nema smisla? kad sam na twileta stavil led pozicije i led u 3. stop svijetlo sve picke su meni hrlile... jednom mi slucajno ostale upaljene pozicije po noci na parkingu... necu ni pricat kaj je bilo ujutro emoji23.png

Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
 

Akumulator preminuo? 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.