Jump to content

Modus kod za radio


tino

Recommended Posts

Bok ekipa.

Tatin auto bil na mjenjanju zarulje i naravno sve se resetiralo..

E sad, koji kod radia je za taj auto i na koji nacin to saznati? Da li negdje pise i di to ako da?

Svi savjeti dobro dosli.

Ako treba kakva informacija, napisem.

Edited by Smuchac
Link to comment
Share on other sites

Hmm.,, Kod radija trebao bi se kriti negdje u uputstvima koja si trebao dobiti s autom. Ako nisi dobio nita trebati će izvaditi radio i sa poleđine pročitati brojeve. Na internetu potom potraži način za dekodiranje uz pomoć tog serijskog broja. Uzgreb budi rečeno koliko je koštala zamjena žarulje?

 

Link to comment
Share on other sites

Neki modeli Modusa mogu preklopiti suvozačko sjedalo prema naprijed. Imaju li za to neku posebnu ručicu i ako da gdje se nalazi?

Link to comment
Share on other sites

Ja neki put uistinu mislim da mi nešto nije u redu s tipkovnicom. Kao... ja pišem, a nitko ne vidi što pišem osim mene.

Svi kukaju kako na Modusu ide branik dolje kad se mjenja žarulja. Na internetu mnoštvo žalopojki, ali u Hrvatskoj nitko nije napisao koliko majstori, bilo neovlašteni bilo ovlašteni, traže za zamjenu žarulje.

Link to comment
Share on other sites

Desi se to tak  :)

Mislim da niko iz srama ne uzme vise od 5 banki. Tolki je moj pajdas uzel tati za zamjenu. Moze se i doma zo rijesiti al sa malo muke i truda. Lakse je na dizalici sve odsrafiti, zamjeniti i vrnuti na mesto.

Link to comment
Share on other sites

1banka= 10 HRK

...pet banki...dve glave...tri soma...pol milje...

:D

Link to comment
Share on other sites

Malo ubuduće pripazi na naslov. Nemoj da se svaka tema zove "Modus" tj. malo preciziraj. :dobroje:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Meni treba 20 minuta. Ne treba skinut branik nego olabavit. vjerojatno ću danas skidat far pa poslikam.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.