Jump to content

Farovi slabo svijetle


Vjeko1977

Recommended Posts

Slabo mi svijetle farovi imam xenon farove pa me zanima cijena novih žarulja da li se isplati kupit rabljena

Naravno da se ne isplati uzimati polovna. Kvalitetnije nove jesu malo skuplje,ali su i dugotrajnije...

Link to comment
Share on other sites

  • mata73 featured and unfeatured this topic

Molim ubuduće primjereniji naslov da se zna o čemu se radi.

Xenon rabljena žarulja je kao da kupiš rabljeno motorno ulje. Ako je ampulica(kuglica) bijela ili siva žarulja je za promjenu.

Pogledaj da nije leća zamućena kao što je bila kod mene.

 

Link to comment
Share on other sites

Slabo mi svijetle farovi imam xenon farove pa me zanima cijena novih žarulja da li se isplati kupit rabljena

Nove original kod croxenona na njuskalu d2s su 400kn to je brutalno dobra cijena.

Polovnu jedino kad bi nasao nekog od ovih -oprostite me na izrazu- seljaka koji na novim autima vade tvornicku i stavljaju kinesku od 10oooK

D1s su malo skuplje al svakako ti je bolje novu nego polovnu.

Link to comment
Share on other sites

A da. I vjerojatno tk svijetle slabo zbog neceg drugog a ne jer se zarulja "umorila"

Tipa zamuceni farovi

Zamucene lece

I izgoren dio reflektirajucg dijela u leci.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.