Jump to content

P: Clio RS 2.0 16V - 2008. godina


krcko

Recommended Posts

OGLAS IZ USLUGE!!!

 

Renault CLIO SPORT 2.0 16V 2008. g. u odličnom stanju, s malo prijeđenih kilometara, upravo promijenjen akumulator, bez ikakvih kvarova do sada, redovito servisiran, registriran do 7. mj. 2016.

 

Cijena 9.800 EUR.

 

Za sve informacije zvati isključivo na 098/313-524.

 

IMAG2624.jpg

IMAG2625.jpg

IMAG2634.jpg

IMAG2633.jpg

Edited by krcko
Link to comment
Share on other sites

U kojem kvartu je auto? Jel ima recaro sjedala?

Ima Recaro, barem je tako navedeno na ponudi.

Link to comment
Share on other sites

U kojem kvartu je auto? Jel ima recaro sjedala?

Slikan je na Trešnjevci, Andrije Žaje 35.   :wavey:

Vidim ga često tamo oko Nove ceste. Lijep primjerak s malo kilometara.

Link to comment
Share on other sites

Ovo treba odmah uzet ako su km stvarni. Malo jos cijenu korigirat, po meni previse koliko god km ima. 

zvao sam.

Mislim ga sebi uzet.zasad cijenu nece spuštati. Kaze pogledaj na njuskalu. Za 2007 sa 120tkm traze 8 9 isto.a auto je nov.

Link to comment
Share on other sites

zvao sam.

Mislim ga sebi uzet.zasad cijenu nece spuštati. Kaze pogledaj na njuskalu. Za 2007 sa 120tkm traze 8 9 isto.a auto je nov.

nemas li ti vec drugi crveni koji je top po tvojim rijecima?

Link to comment
Share on other sites

Sutra idem pogledat auto da vidim sto i kako. Onda bi moj crveni 197 bio u prodaji?

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Bolje da pare das na nesto novije i bolje kad ih vec imas. Ali tvoj izbor. Ja sigurno ne bih. Danas ssm sjeo u novog Megana, ma joj kakav clio oa da je sport od 500konja. 

Link to comment
Share on other sites

Bolje da pare das na nesto novije i bolje kad ih vec imas. Ali tvoj izbor. Ja sigurno ne bih. Danas ssm sjeo u novog Megana, ma joj kakav clio oa da je sport od 500konja

Budeš se provozao u takvom Cliu pa da vidimo. ;)

 

zvao sam.

Mislim ga sebi uzet.zasad cijenu nece spuštati. Kaze pogledaj na njuskalu. Za 2007 sa 120tkm traze 8 9 isto.a auto je nov.

NIje bolest sve što boli. :D

Link to comment
Share on other sites

NIje bolest sve što boli. :D

Gle...ni ja mu ne bi spustio ni centa preko telefona. Iz principa...

...odes pogledas auto pa se dogovaraš.

Link to comment
Share on other sites

Gle...ni ja mu ne bi spustio ni centa preko telefona. Iz principa...

...odes pogledas auto pa se dogovaraš.

Između ostalog...ali ja sam se referirao na to da Marin nije zdrav. :D

Link to comment
Share on other sites

 

Između ostalog...ali ja sam se referirao na to da Marin nije zdrav. :D

A zoooo :D

Link to comment
Share on other sites

Auto pregledao. I nisam oduševljen...odustao sam od kupovine.za 30tkm ocekivao sa puno vise i te novce.

Al najbolje pogledati pa sve znas :)

 

20160219_170756.jpg

20160219_170203.jpg

Edited by Vox2
Link to comment
Share on other sites

Zasto nisi odusevljen?

Ovo i mene interesira. 

Obožavam ljude koji koriste riječ top za rabljeni auto. Ne postoji top rabljeni auto. Daj mi 10 min sa tvojim top autom i nadjem mu 5 mana a da ga nisam dignuo na dizalicu (ovo se odnosi na Vox2 ne na tebe Zrmi)

Top je relativan pojam

Edited by matayaAR
Link to comment
Share on other sites

Svaki auto ima gresku.ispeljao sam novog megana 2008 iz salona pa sam im jebao mater jer mi sva garaza bila od nafte i hrpa gluposti.svaki ima neku manu i nedostatke pogotovo auti kao nasi stari 8 9 g.

Ocekujem od auta 30tkm da je u pic stanju, posto svog sivog sporta koji je bio 2007 i prodan s 82000km prodao u dobrom stanju, te ovaj sad sto vozim je u takoder dobrom stanju , naspram ovog plavog jedan i drugi su top.

Necu si priustiti auto i dat pogotovo 10000€ ,a  da mi vise gluposti s njega, te da je isaran itd itd. Jer znam kakvi se sportova dade naci i megana i clia u pic pic stanju.kazem bacio sam oko pregledao i nije sto sam ocekivao.gledo sam dosta sportova i vecina je bila u ok stanju.

A zamisli sad 30tkm masina i 8g starosti...kad krene u okretaje i vozit se kak se spada...i kolko jos imas tekucina na autu za mjenjat i selena i nosaca motora koji su s godinama starosti i stajanja izgubiki svojstvo...itd...

 

Link to comment
Share on other sites

Da zaista, kad to sve pocne rikavat ajme. Ubio bi se. Moj je top za mene :-). Nevidim svrhu trazenja drugig auta ako ima vec jedan top. Kad si kupio crvenog rekao si da je top. Sad je u dobrom stanju. I sivi je bio top pa si mjenjao za crvenog. Sorry ali ne kuzim te. Da sam na tvom mjestu kupio bih novi auto. 

Link to comment
Share on other sites

Taj Clio godinama stoji parkiran na ulici i jednostavno mora biti isaran. Mene su ogrebala dvojica unutar dva mjeseca sto sam se preselio u ulicu gdje auti parkiraju jedan kraj drugog. Necu se vise oko toga ni zivcirati.

Link to comment
Share on other sites

Nema ti polovnog na kojeg neces bar nesto ulozit,e sad je upitno sta je nekome puno a sta malo kad ulaze u polovno

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.