Jump to content

T: Apartman od 19.7 -cca 10-11 dana


darko

Recommended Posts

Popusio smjestaj za ovu godinu na starom mjestu.Vec popunjen termin.
Jel ima sta da se renta do nekih 45-50e.
Za nas 4 - pozeljno da su 2 spavace ( klinci solo - mi solo biggrin.gif )
Pucajte sve lokacije ...jebiga nemrem bas birat ove godine.

Link to comment
Share on other sites

primetil sam prosle godine da su se iznajmljivaci probahatili od kad je turska i grcka u komi i da uredno prolaze cifre do 12o eur prvi red do mora...

Link to comment
Share on other sites

Ak je tak bit ce i Kamp Slapic i Mreznica sasvim super :D

Link to comment
Share on other sites

ma mislim da se može naći za lovu koju je darko stavio, fakat je obala jako velika, pogotovo kaj traži tolko unaprijed,
 neka možda manje popularna mjesta

Link to comment
Share on other sites

dok plati trajekt :D  jos ako naleti na debila koji ce mu naplatiti dodatno za bicikle na krovu, jer je visi od 2m, ode mu na 70+ eur po danu :)

Link to comment
Share on other sites

dok plati trajekt :D  jos ako naleti na debila koji ce mu naplatiti dodatno za bicikle na krovu, jer je visi od 2m, ode mu na 70+ eur po danu :)

i to cujem 1. put.. al haj :D ja eto redovno dole ljetujem.. iz Sarajeva i redovno ide bajk samnom i nikad.... dodushe mozda zato sto sam spusten :p

Link to comment
Share on other sites

ja imal nekoliko puta okrsaje, zadnje sam na dugi otok bicikle lepo pogelao na krov i zaribal sam lika za 6 cm, al opet sve ovisi na kakvu budalu naletis...

Link to comment
Share on other sites

Meni isto za Brač nisu nikad srali, nema šanse da bi to platio, i ovako je brutalno preskupo za naš standard.

U turskoj npr. je slična udaljenost, auto plus svi ljudi 10 eura cijena, ovo je samo takva pljačka

ja kad idem za vikend dole, auto ostavljam u ST

Link to comment
Share on other sites

u splitu se mozes provuc, problem su barem meni bili redovito manji otoci gdje ti stricek u kucici vidi auto,

a i par puta su kenjavili oni kartodrapci na ulazu u trajekt da je placeno samo do 2m visine...

Link to comment
Share on other sites

Trajekt karta za auto i 2 osobe... (ne  znam za djecu nemam djece) cca 220-250Kuna ne mogu se sjetiti... U jednom pravcu... 

Ali to namirim ljepotom koju nisam nigdje na jadranskoj obali nasao ... 

Link to comment
Share on other sites

Ali to namirim ljepotom koju nisam nigdje na jadranskoj obali nasao ... 

nisi bio na mljetu ocito :yeah:

Link to comment
Share on other sites

nisi bio na mljetu ocito :yeah:

istina nisam. Ici cu imam u planu :)

Link to comment
Share on other sites

Ak je tak bit ce i Kamp Slapic i Mreznica sasvim super :D

nemoj ih poticat, i ovak je preveć ljudi na mreži svako ljeto...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.