Jump to content

Piksa letve volana.


MilosB

Recommended Posts

@marrky112

Ne zelim Milošu kvariti posao, ali imas li negdje pri ruci link za rumunja?

Tnx

 

Ne kvaris mi. Ja to radim iz usluge, zarade necu imat a vec sam potrosio sate i sate..

Šta se desi ako ignoriram lupanje letve? 

Imaces lift u volanu i polako ce se sjebat i letva

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

moja isto ima malo lufta auto je na 150 tkm.  e sad dal uzet od rumunja za 25 eura ili  ima za 4 eura iz UK stvarno preveliki kontrasti cijena...čovjek važe dal je ova stvarno tolko bolja pa je i skuplja....ima li ko kakva iskustva sa ovom iz UK ?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Sve su iste...

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Za sada jos nista. Ni ja ni kolega nismo stigli napraviti 3 finalni prototip da se istestira i onda krene u proizvodnju

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

malo sam istrazivao nabrzaka po internetu i mislim da sam nasao nesto zanimljivo

cak koliko sam skuzio postoji kataloški broj piksne u zf-u ZF 7820 023 188 navodno i u bmw-u

http://webblack.net/how-to-replace-the-grommet-steering-rack-for-renault-megane-ii/

https://www.drive2.ru/l/1934697/

https://www.drive2.ru/l/3156267/

https://www.drive2.ru/l/1744664

Link to comment
Share on other sites

Probaj napraviti po tim dimenzijama :D. I montirati hahah

A ovaj bmw je upola manji od reno originala..

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

meni je došla s ebay-a šalica ali nisam siguran da li da ju montiram gore izgleda dosta nekvalitetno, dečki ako uspijete nešto smisliti rado ču to montirati, a po kataloškom broju mislite da bi neki ovlašteni servis to htio prodati ? 

Link to comment
Share on other sites

Lageros moze kupiti. Ove s ebaja drze dve godine minimum.. Nisu tolko lose

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

tak to izgleda kod mene s ebaya, e i pitanje to se može zamijeniti bez skidanja letve? 

piksa2.jpg

piksa1.jpg

piksa.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da. Samo se odvrne spona krajnika, smota volan skroz u desno, otkaci ove usi i izvuce stara gurnes novi i vratis krajnik spone. Ja to odradim bez problema na tronoscu

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

evo i ja potvrđujem da se da bez skidanja letve. Ali nažalost kod mene na RS-u je ta s ebaya držala manje od godine dana, vjerojatno 18" kotači...

Uglavnom sad je unutra ova od novilona i nema lufta više...

Link to comment
Share on other sites

Cudi me jer ja sam isto na 18.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

a ima di u HR za kupiti ta piksa ? pitao sam u auto krešo i tokić ali oni nemaju

Link to comment
Share on other sites

lagerosa pitaj, Andjelko... al nije ti ona nis bolja od ove s ebaya..

Link to comment
Share on other sites

Ja sam već mislio krenuti u izradu i napraviti par kom ovih od novilona ,ali bi trebao letvu da je mogu rastaviti na stolu i točno izmjeriti dimenzije i prvi komad prilagoditi točno po mjerama. Na autu je dosta teško izmjeriti ,da ne kažem nemoguće (unutarnji provrt...)

Link to comment
Share on other sites

To bi bas ti radio ili dao nekom tokaru?

Ja bi mogao donirati jednu slomljenu letvu za ekperimente

Link to comment
Share on other sites

radim u firmi sa cnc-ima  pa bi se moglo nešto uraditi po tom pitanju. 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 years later...

Ima neko dimenzije pikse letve ?

Smije li biti dulja od originala ?

Hvala

Edited by Ceki
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Bez uvrede ali god dana je drzala meni kineska na letvi koja je bila malo finija od smirgle 80tke s najjeftinijom s ebaya..

Bila je takva zbog ruzine jer je pukla manzetna a nije se na vrijeme primetilo...

Tj ako ti nije trajala tvoja pixa onda vjerojatno nesto nije bilo dobro odradjeno.. 

Ali svakako daj cijenu i kontakt pa ako kome bude od koristi da ne mora cekat iz kine ili UKa

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, MilosB said:

Bez uvrede ali god dana je drzala meni kineska na letvi koja je bila malo finija od smirgle 80tke s najjeftinijom s ebaya..

Bila je takva zbog ruzine jer je pukla manzetna a nije se na vrijeme primetilo...

Tj ako ti nije trajala tvoja pixa onda vjerojatno nesto nije bilo dobro odradjeno.. 

Ali svakako daj cijenu i kontakt pa ako kome bude od koristi da ne mora cekat iz kine ili UKa

Meni za sad drži. Cijenu ne znam jer je meni napravio prijateljski. Pravljena je od teflona pa bi trebala biti bolja od ovih običnih plastika. na www.klikcutting.hr imate kontakt. Firma je u Rijeci, tj. na Krasici

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.