Jump to content

senzor vanjske temperature


mirko7

Recommended Posts

veče

pitanjce, da li itko zna kako da ugradim senzor vanjske temperature, kupio sam polovni megane II grandtour 1.5dci 78 kw, 2007godište, tijekom istraživanja o porijeklu i opremi utvrdio sam da vozilo nikad nije imalo ugrađen senzor a ni električne retrovizore, da li netko ima iskustva i da li mi uopće zna objasnit kako ugraditi ako je moguće, u servisu kažu da da ali kolko traže bolje napraviti veliki servis,a tako je to u stvarnosti dok su želje nešto drugo, dosta vozim a zimi zna i glavu sačuvat ako znaš vanjsku temperaturu

hvala vam puno

:help::hm:

Link to comment
Share on other sites

Vrlo slicno kao i na druge rensulte, pisalibljudi po forumu ovdje, potraži

Link to comment
Share on other sites

ajd ako netko zna da ne raskopam i ne napravim veću štetu nego je, našao sam nešto i gdje triba spojiti nadam se na displeju ali mi je nekako sumljivo ili opcija u servis a svi znamo kako to ispadne po novčaniku i naravno oni nađu još da treba što minjat i itd

molim onoga koji je upućen uputi me

:help:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

i ja sam to nekad davno planirao ali sam odustao kad su me u servisu ""iznenadili" lijepom cijenom... ugradio sam onaj neki samostalni uređaj sa tankim kablom, ali nije ni on dugo radio, brzo je crklo...

baš me zanima hoćeš li ti uspjeti pa se možda i ja odlučim :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

alo da li itko zna kako ga spojiti imam isti slučaj kao što je gore navedeno nije u standardnoj opremi, znači nije ga nikad ni bilo, ili ako netko nekog zna split ili okolica pa da mi to riješi.....

hvala vam

Link to comment
Share on other sites

Imas u lidl sad na akciji onaj sa kabelom i displejem, sve ti mjeri, temp vlaznost.. a ima i sat pa ces i njega imati u opremi

Neces ga sigurno ugraditi jer ocito sam neznas nego bi morao platiti, a neces platiti sigurno koliko bi te kostao desni retrovizor sa zicama do displeja i displej a onda ti treba i lijevi retrovizor jer da ti nije jedan na struju a drugi na palentu..

Pa onda platiti nekom da skidda oba tapicirunga na vratima i ugradi retrovizore provuce zice i to sve pospaja i displej srednji..

Mislim da bi ti oba retrovizora na struju sa senzorom, instalacija u vratima( pretpostavimo da je potrebna), joystick za retrovizore, displej i nekakva instalacija do njega bili cca 500kn PLUS 300-500kn nekom da ti to ugradi + nekakva postarina.

Ili je mozda samo promjeniti desni retrovizor sa senzorom i plug&play?

Edited by laci
Link to comment
Share on other sites

alo da li itko zna kako ga spojiti imam isti slučaj kao što je gore navedeno nije u standardnoj opremi, znači nije ga nikad ni bilo, ili ako netko nekog zna split ili okolica pa da mi to riješi.....

hvala vam

nisam sad skužio, nabavio si retrovizor sa senzorom i sad tražiš da netko ugradi ili si nabavio neki aftermarket mjerač pa želiš da to netko ugradi?

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.