Jump to content

megane 3 grandtour, spustanje 30tak mm


pere

Recommended Posts

Zato i je tak visok iza jer teren visi. Daj odi u ck uzmi si moje gt line opruge i postal bus glavni dasa!

Link to comment
Share on other sites

Zato i je tak visok iza jer teren visi. Daj odi u ck uzmi si moje gt line opruge i postal bus glavni dasa!
Kolko kintice??? Sad sam do plaće malo kratak, nakupilo se...rega, opruge, biokovo...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Veliku cokoladu sa ljesnjacima [emoji1360]
Ajd javi dok ides za medjimurje pa ti dam adresu i javim da neko bude doma il ti ostave na terasi. Ak ti je zg lakse velim burazu da ih uzme sa sobom.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ajde, budemo se čuli krajem tj...planiram nekud za vikend zapalit, pa možda se zaletim tim putem...hvala ti [emoji16][emoji16][emoji16]

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nrmas frke, sam se javi [emoji1360]
Nego jel, malo mi je sumnjiv taj dio s čokoladom....jel može paket pive???[emoji16]

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Nego jel, malo mi je sumnjiv taj dio s čokoladom....jel može paket pive???[emoji16]

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Ma može junak haha, uz malo srece me mozda i doceka hahaha!!
Link to comment
Share on other sites

Kaj si u njemačkoj??? Pa onda rađe dogovorimo primopredaju kad se vratiš, pa popijemo pivo ko ljudi...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ja u njemacka, da [emoji16]... rado ali ne znam kad sljedeci put idem u rodni kraj, nažalost... Sad idemo na more malo ali direkt za Zadar... Mozda u 8 mj dojurim kratko al tu budem leteci... Najbitnije da ti pokupis Federera i prizemljis megančeta![emoji4]

Link to comment
Share on other sites

Ja u njemacka, da [emoji16]... rado ali ne znam kad sljedeci put idem u rodni kraj, nažalost... Sad idemo na more malo ali direkt za Zadar... Mozda u 8 mj dojurim kratko al tu budem leteci... Najbitnije da ti pokupis Federera i prizemljis megančeta![emoji4]
Dogovorit ćemo se, velim...moram malo rane od biokova zalizat, pa da mogu planirat neki izlet...budem usput rjesio međimurje onda... [emoji16]

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Spuštaj to sa tim -15mm oprugama odmah! 🤣

Evo i mog dustera LoL

Inkedreceived_1219574541400569_LI.thumb.jpg.807f201fbea4666842d0126b04a64b40.jpgInkedIMG_20200907_005315_LI.thumb.jpg.38cae186cda22acbcfc9aa2ae6af44f4.jpg

Edited by Display
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nedavno sam vidio fluencea u nekoj kao rs opremi il gt, nemam pojma...moram priznat da dost aktraktivno izgleda...kad ga opet vidim, poslikam...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, pere said:

Zato i je tak visok iza jer teren visi. Daj odi u ck uzmi si moje gt line opruge i postal bus glavni dasa!

je, to je isto tocno, ali dal bi se doista tolko "podignuo"? :hm:

ajde Korni danas okreni auto za 180 da je prednji kraj na nizem dijelu ceste pa slikaj opet :D  :D 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Danas ništa, nebudem stigao sjesti u auto danas....[emoji55] a moguće da je do novih opruga, stare su 10 dana, pa još nije sjeo auto do kraja...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ma nakon 10 dana bi sjele na svoje da su od titana. Naknadno namjestanjeni sjedanje je minimalno i uslijedi u dan - dva... Al sam ga okreni dok uspijes, bas me zanima.

Link to comment
Share on other sites

Rekao bi da su opruge krivo odabrane, tj. nisu kupovane po boji koja je bila na starim.

Link to comment
Share on other sites

Da, to nisu opruge za taj automobil. Nema veze uzbrdica s tim. Odi po perine opruge i ne talasaj. 😀

Link to comment
Share on other sites

Ak se stvarno radi o krivim oprugama... samo odi k nekom drugom mestru na ugradnju. Ima jedan vic o tati i retardiranom sinu... koji zavrsava retardirani sin recenicom: E bas si majstor! E tu recenicu bi trebalo uputit gazdi koji je ugradil krive opruge. :zubo:

Link to comment
Share on other sites

Po kataloškom broju su naručene...[emoji55][emoji55]

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kataloški broj ništa ne znači ako je kriv.
Opruge se kupuju po oznaci u bojama koje imaju na sebi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vozio sam 3 godine smeće od vw-a i skoro 5 godina mazde....trebam se naviknut na frenčmene...

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ja jos cekam slike haha
Jel može na ravnome??? Da nejdem opet do svojih i uparkiravat u tu ulicu na rikverc...[emoji1787][emoji1787]

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, KorniKornjaca said:

Jel može na ravnome??? Da nejdem opet do svojih i uparkiravat u tu ulicu na rikverc...emoji1787.pngemoji1787.png

Poslano sa mog SM-A715F koristeći Tapatalk
 

dapace :D 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.