Jump to content

Thalia voda u bunkeru


Vladek

Recommended Posts

Nakon jače kiše ili pranja auta u praoni, u bunkeru mi bude mokra podnica. Nemogu skužiti kuda voda ulazi. Ima netko takvo iskustvo? 

Link to comment
Share on other sites

Ako nisu gume na prtljažniku onda pogledaj gume oko zadnjih svjetala.

Link to comment
Share on other sites

Nakon jače kiše ili pranja auta u praoni, u bunkeru mi bude mokra podnica. Nemogu skužiti kuda voda ulazi. Ima netko takvo iskustvo? 

meni je voda u bunker ulazila preko kabela od svjetala. pogledaj da se kabeli nisu zaglavili između gume fara i karoserije.

Link to comment
Share on other sites

Vladek, zamijeni odzračnike ispod zadnjeg branika (2 kom), ti ti ulazi voda. moraš skinuti zadnji branik te da lijeve i desne strane imaš odzračnike kroz koje ti ulazi voda.

Link to comment
Share on other sites

mozemo nagađati a mozes i nekoga zatvorit u gepek s lampom,ti peres miniwashem a on nek prati odkud voda dolazi.

ja bi se kladio da ulazi kroz puknuti kit na spoju krova i C stupa,ne vidim di bi drugdje voda mogla u gepek osim kroz farove...

za odzracnik nebi rekao jer ga je jako tesko uopce smocit prilikom pranja...

Link to comment
Share on other sites

meni je na meganeu 1 ulazila voda baš kroz farove, tj ona guma na spoju s karoserijom nije dobro brtvila tako da je i to moguće, kod mene na tom mjestu bilo onak tragova vode i počela se raditi neka crna tvar (gljive ,alge ili šta već)xD Silikon riješio stvar i još drži...

Na thaliji s time nismo imali problema...

Link to comment
Share on other sites

mozemo nagađati a mozes i nekoga zatvorit u gepek s lampom,ti peres miniwashem a on nek prati odkud voda dolazi.

ja bi se kladio da ulazi kroz puknuti kit na spoju krova i C stupa,ne vidim di bi drugdje voda mogla u gepek osim kroz farove...

za odzracnik nebi rekao jer ga je jako tesko uopce smocit prilikom pranja...

Ovo je dobra ideja. samo se bojim da sam ja taj koji ide u bunker. Jučer sam malo gledal s baterijom i vidim neke osušene curke vode kod zadnje lijeve lampe. Moja prva pretpostavka je da Depo zamjenska zadnja svjetla ne nasjedaju dobro kao orginalna koja dolaze s autom. Budem proveo eksperiment sa čovjekom u bukeru, pa javim kada utvrdim problem.

Link to comment
Share on other sites

Posalji susjeda u bunker pa ga zaboravi na par sati [emoji23] [emoji23]

Link to comment
Share on other sites

Ne vidim sa moba koliko ima godina pa sam stavio susjeda s mislio sam na punicu[emoji23]

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.