Jump to content

guljenje laka


zac7654321

Recommended Posts

skužih šćera da mi se na haubi počeo gulit lak... nije na rubu već na ravnoj plohi, velićine kovanice od 20 lipa recimo... kaj da radim s tim da se ne širi dalje?

Link to comment
Share on other sites

Nista. Pocet ce se guliti i rub krova prema vratima s vremenom. 

Jedina pomoc ti je farbanje.

Link to comment
Share on other sites

kaj se nemre ta točkica prvo zgulit dokle ide pa preklakirat i ispolirat?

Link to comment
Share on other sites

ako nema boljeg rjesenja, na sunce ugrijanu povrsinu (da je vruca hauba) , kapnuti superljepilo koje ce se uvuci izmedju laka i haube ako se ona odvojila, samo neznam kolko ce to pomoc i sprecavanju korozije. al bi moglo spreciti sirenje pukotine ako nemas para/volje za farbanje

Link to comment
Share on other sites

ma ocu ga je8at... sad cu imat pravi razlog napravit ovo:

 

0d7631de6a1736e436f2a1ba200318fe.jpg

Link to comment
Share on other sites

skužih šćera da mi se na haubi počeo gulit lak... nije na rubu već na ravnoj plohi, velićine kovanice od 20 lipa recimo... kaj da radim s tim da se ne širi dalje?

Uzmi vodobrusni 800 i pobrusi oko zguljenog laka (pazi da ne obrusiš bazu). Nakon toga očisti antisilikonskim odmašćivačem i prelakiraj bezbojnim lakom (imaš kupiti auto lak u spreju). Nakon sušenja dobro ispoliraj, sigurno ćeš spriječiti daljnje ljuštenje, a estetski će se možda vidjeti prelazi.

Link to comment
Share on other sites

meni se isto na braniku malo guli, ali to je zato jer je lose pofarbano. pa sam kupio boju i samo lagano prosao preko mjesta di se guli

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.