Jump to content

Servis/odrzavanje turbine


wankel

Recommended Posts

Moj je okrenuo 260k. Turbo rupa je...ajmo reći veoma primjetna. Bio je takav od početka - takav je motor, ali sad je veća i turbina fućka.

Tko je najbolji za reparacije?

Beži, kupi novu i amen.

Link to comment
Share on other sites

Beži, kupi novu i amen.

I opet mora dati staru, a vrlo vjerojatno će dobiti repariranu fino uglancanu i sa nekakvim žigom.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

I opet mora dati staru, a vrlo vjerojatno će dobiti repariranu fino uglancanu i sa nekakvim žigom.

 

 

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

 

 

Kaj dati staru? Ako kupi novu zašto bi trebao dati staru. Moje iskustvo sa reparacijom stvari, turbinu nikad nisam, je da je to krpanje. Jasno ako nemaš izbora ili ne želiš davat novce ok, ali ja bi uvijek radje novu, jasno ak mogu.

Link to comment
Share on other sites

Stara turbina ti, isto kao i alternator i letva volana idu pod kauciju kada kupuješ novi dio. U nekim dućanima može i bez kaucije ali onda puno više platiš.

A ovo za krpanje si djelomično u pravu, ali ovisi što se reparira. Kod nekih reparacija se mijenja manje a kod nekih više dijelova, sve ovisi.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Kaj dati staru? Ako kupi novu zašto bi trebao dati staru. Moje iskustvo sa reparacijom stvari, turbinu nikad nisam, je da je to krpanje. Jasno ako nemaš izbora ili ne želiš davat novce ok, ali ja bi uvijek radje novu, jasno ak mogu.

kod turbina bude cesto i bolja neg nova ako je servis za reparaciju dobar. problem je sto neznas kakvi su. 
inace da sam ti dao moju repariranu i bas novu novu bis prije odabrao moju da je nova. 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.