Jump to content

gubi se digitalni brojac kilometara


zdravkoRi

Recommended Posts

Dakle povremeno se izbrisu brojke na digitalnom brojacu kilometara.Izgubi se na par sekundi pa opet dodje pa opet izgubi pa tako u krug.Sto bi to moglo biti??

Link to comment
Share on other sites

Nisu dobro spojeni konektori posljednji put kad su vracani kilometri.

Link to comment
Share on other sites

Moze biti i to.Dvije godine sve radi besprijkorno,ali evo sad mi se to pocelo desavati.Meni to ne smeta nego samo da nebi s vremenom potpuno nestalo.

Jel problem doci do tih konektora??

Link to comment
Share on other sites

kralju :)

Što je najgore - u pravu je. Netko je loše odradio posao...

Link to comment
Share on other sites

Eto sad sam bar siguran da su mi kilometri skidani unatoc urednoj servisnoj.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tko otkapca display za skidanje kilometara? Mom se isto događalo a ja sam sebi nista nisam skidao. Ne valja lem na displayu. Cest slucaj 

Link to comment
Share on other sites

Upravo to , kakve gluposti i skidanje kilometara...

Onda je svakom Scenicu kilometraža skidana , jer se isto poništavaju kilometri prije nego će tabla skroz riknuti,glupost...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

I dalje mi se povremeno izbrisu brojke na sekundu,dvije ,al ne brine me to,odnosno ne smeta.A sad dali je nesto prckano po displeyu ili ne pojma nemam.

Bitno mi je da auto radi bez greske a za brojke vise manje...nebitno

Link to comment
Share on other sites

I dalje mi se povremeno izbrisu brojke na sekundu,dvije ,al ne brine me to,odnosno ne smeta.A sad dali je nesto prckano po displeyu ili ne pojma nemam.

Bitno mi je da auto radi bez greske a za brojke vise manje...nebitno

Da li se povremeno ne pali osvjetljenje brzinomjera i okretomjera? To možeš vidjeti jedino u noćnim uvjetima.

Link to comment
Share on other sites

Da povremeno se i to iskljucije.Jeli to cest slucaj na meganima 2 ili ne ??

Link to comment
Share on other sites

Da povremeno se i to iskljucije.Jeli to cest slucaj na meganima 2 ili ne ??

Vidim da ti je grandtour 2007. godište,isto kao i moj.Meni se to dešavalo u početku,pod garancijom.Tada su u servisu napravili update softvera i to se nakon update-a nikad više nije ponovilo.Dakle,kod tebe očito nije napravljen update a bivšeg vlasnika to nije brinulo.

Link to comment
Share on other sites

Imam auto sada 2 godine i 2 mjeseca.Osvjetljenje mi je vec u pocetku kad sam ga kupio povremeno se gubilo a displey sada od nedavno,prije nije.

Ne smeta mi to,samo se nadam da nece sve riknut konpletno,to bi vec bio problem.

Sad necu nista dirati jer i nisam pri lovi.

Bitno mi je da auto radi a za ovo me nije toliko briga.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.