Jump to content

Problem s paljenjem


Asterix040

Recommended Posts

Pa iskreno, možda se i može što iskemijati,ali ja ne bi baš previše prtljao po tome,vidim da ima svakavih tutorijala po netu. 100€ nije neka lova ako će to riješiti problem.

Glupo pitanje, jesi probao sa drugim ključem?

Link to comment
Share on other sites

Nije glupo pitanje...glupo je sto nemam drugi kljuc...i ta opcija je trenutno primamljiva...kupit chip i napravit drugi kljuc i dat kodirat...opet 100€...samo mi u ovom slucaju ne garantira nitko da necu potrosit 100€ a ono problem u imobilajzeru pa onda moram dat jos 100

Link to comment
Share on other sites

A onda riješiš to kako ti je rekao električar, pa barem znaš da si riješio problem.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam napisao iz vlastitog iskustva kako sam napravio na mom ph1

C3G motor (monopoint)
IR daljinski kljuc sa imobilizatorom.
Magneti marelli ecu.

Isto mi je rekao da necu nista rijesiti sa uklanjanjem pina. Pa sam ga prvo pazljivo odlemio sa maticne (u slucaju da ga moram vratiti nazad)

I proradilo je sve iz prve tj. Maknuo se immo.

Jedino sada ako ima razlike u ph1 i 0h2 sta se tice te zastite (mozda su poboljsali)

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam dal su nesto mijenjali...meni je rekao kako time iskljucujem imobilajzer ali iz bilo kojeg razloga kompjuter ukoliko se ne dekodira moze zatrazit kod od kljuca a onda vise nemas ni alat da imobilajzer posalje puls za ocitavanje koda...kaze mozda se nece desit nikad a mozda ce se desit na prvom paljenju...bilo kako bilo očito ću to morat odradit da trajno rješim problem

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.