Jump to content

Felga napukla, aluminijska


Danijel.Domazet

Recommended Posts

Na jednom kotaču mi je napukla felga usljed manjeg udara. Auto ide i ništa se ne osjeti, ali ipak... Možda je opasno pri većim brzinama?

Može li se ovo popraviti, gdje i pošto?

Ili...

Ima li netko ideju gdje da nađem jednu polovnu felgu? Ili mi ne gine ovlašteni servis?

 

Link to comment
Share on other sites

moze se popraviti, budi miran i bez brige.. odi samo sto prije to urediti. a decki iz zg ce ti preporuciti ko tocno

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav ovlašteni, oni će ti htjeti uvaliti novu koja je oko 1500-2000 kuna. E sad, ja nikad nisam bio (ja to u Osijeku radim kod jednog majstora), alo kod vas u Zagrebu navodno ima jedan majstor/radionica negdje kod Cibone. To je sve što znam, ne znam niti ime majstora niti radionice.

Naravno da se može srediti, samo ne vozi do tada ako baš nije JAKO hitno.

Link to comment
Share on other sites

Nemoj samo Jelinića kod Cibone! Njemu vise ne bi vozio ni tačke popraviti.

Ima u ZG dobrih majstora.

Bilo je prije koji tjedan na forumu koji su dobri i provjereni.

Reneco je bio preporucio, ali mi isparilo iz ludare.

Link to comment
Share on other sites

Ja san alu felge sređiva davnih dana (prije cca 10+godina) kod Krune u Brestovju. Za moje pojmove odlično odrađen posao, brzo, financijski prihvatljivo.

Da li još radi i kakve je kvalitete danas neznam!

Broj imam negdje u kompjuteri, ako je još isti. 

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

Ja san alu felge sređiva davnih dana (prije cca 10+godina) kod Krune u Brestovju. Za moje pojmove odlično odrađen posao, brzo, financijski prihvatljivo.

Da li još radi i kakve je kvalitete danas neznam!

Broj imam negdje u kompjuteri, ako je još isti. 

Meni je on popravljao dvije felge i zadovoljan sam (prije 6-8 mj).  Pošalji čovjeku lokaciju.

Link to comment
Share on other sites

Kruno u Brestovju.

Mob: 0917240782

Adresu nemam. Nazovi i dogovori se.

 

Edit:

Evo našao lokaciju preko guugla

https://www.google.hr/maps/place/Prudnjaci+ul.+5,+10437,+Bestovje/@45.8062193,15.8085138,559m/data=!3m2!1e3!4b1!4m5!3m4!1s0x4765ce04535b5d3d:0x5a94acfd9f1550b4!8m2!3d45.8061069!4d15.8109677?hl=hr

Edited by petak
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Za sad sam ostavio da stoji... mijenjao sam kod vulkanizera zimske gume, pa je pogledao felgu i rekao da nije strašno, da se može voziti.

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav ovlašteni, oni će ti htjeti uvaliti novu koja je oko 1500-2000 kuna. E sad, ja nikad nisam bio (ja to u Osijeku radim kod jednog majstora), alo kod vas u Zagrebu navodno ima jedan majstor/radionica negdje kod Cibone. To je sve što znam, ne znam niti ime majstora niti radionice.

Naravno da se može srediti, samo ne vozi do tada ako baš nije JAKO hitno.

Mozes reci kod kojega. Tata na yarisu je malo ubio, a i dobro je znati :)

Link to comment
Share on other sites

Imaš i kod Dade isto provjereno dobro

 

http://www.vulkanizerdado.hr/kontakt.html

Jednom bio tamo za ravnanje felgi. Neki stariji i mladji lik bili. Prazna radiona, kad sam doso ko da sam im ne znam kaj napravio. Ono stav "Jbm ti sve kud si bas sad doso". Maltrne ko da rade samo sa Rollsevima, Bentleyma, Paganiima, Bugattiima i slicnim autima, a ja doso sa raspadnutim Yugicem. Zavrtili felge na balansirki da se vidi koja je spigana i to tak bezvoljno ko da idu na streljanje poslije toga. Onda je bubnuo cifru od 230kn po komadu za ravnanje. Pobrao felge, "Hvala, pozdrav" i nikad vise u tu radionu.

Link to comment
Share on other sites

Vidio je on odmah vda vlasnici Yuga ne mogu toliko dat za popravak pa mu je bilo muka radit, dzabe skidat felge, vrtit ih...

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

Je, je, felge su bile u gepeku, bez guma. Ja sam ih donio do balansirke i vratio nazad u auto...

Na kraju ih drugi covjek izravnao za 100kn kom i izbalansirao. Pokupio ih kod mog mehanicara i vratio nazad kad su bile gotove tak da...

Onda je odma lijepo mogo rec da ne radi to i bok

Edited by ph-quick
Link to comment
Share on other sites

ma šalim se, tvoja roba tvoje pare, imaš pravo birati kome ćeš ih dati ;)

Link to comment
Share on other sites

Nisu mi jasni majstori koji procijene "količinu" novca u mom žepu prema auto koji vozim......

Mene sigurno ocjenjuju kao sirotinju kad me vide u R4......možda mi i daju nešto za gorivo....da im necrkne auto ispred garaže jer bi bila loša reklama.:trk:

 

Link to comment
Share on other sites

O tebe bi tek oderali. Po očuvanosti auta skuzili bi da si ulupao grdnu lovu za restauraciju i da si pun ko brod :bigl:

šlapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.