Jump to content

P: Clio mk1 1.4 RT


Clioboros

Recommended Posts

Na prodaju Renault Clio 1.

Očuvan i uredan primjerak. Redovno servisiran od prvog dana. 
Veliki servis napravljen prije 5000km. Za sve navedeno posjedujem račune i servisnu knjigu. Upravo zamjenjen i motorić ler gasa te još koja sitnica.

Unutrašnjost očuvana, nigdje hrđe. Tu i tamo koja mala udubina ili ogrebotina, sitnice koje dolaze s godinama.

Mali potrošač, idealno gradsko vozilo. Za nekoga kome treba mali i pouzdan auto.

Od opreme:
Električni podizači prednjih stakala, servo, svijetla za maglu, daljinsko centralno, preklopiva zadnja klupa.

ETvU7ft.jpg

lZqr9T0.jpg

mPdXLo1.jpg

GyUWg6y.jpg

BY5IedR.jpg

ddanxHu.jpg

ZZvIK2r.jpg

Jk9otQQ.jpg

DioE3GO.jpg

zZrcOLA.jpg

 

Cijena 11.499 kn

Kontakt:

PM ili 091 563 8216

 

Link to comment
Share on other sites

nemrem da ne prokomentiram.... 

apoteka!! 

kolko km ima auto?

Link to comment
Share on other sites

Trenutno se bliži 72500...

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Auto je nanovo registriran do 05.2017., uredno prošao tehnički, te je nova cijena 13000kn.

Sent from my HTC One using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

ili ja dobro ne vidim ili nisi napisao godinu proizvodnje? 1995-6?

nije da te obeshrabrujem ali to je dosta novaca za taj auto, jest apoteka ali proći će puno vremena dok ga ne prodaš..

kompa je kupio megane 1 1999 1.6 sa 170000km i klimom za 8000kn regan pola godine.

 

Edited by ivan.martinko
Link to comment
Share on other sites

Nema klimu. Godina je '93.

A za lovu, ne znam, ak je puno cca 9tkn za pali-vozi auto, registriran skoro godinu dana onda stvarno... Čak bi i pregovarao o cijeni, ali kad mi netko ponudi 4tkn gledam tko je tu lud.

Nije meni problem ni da se ne proda, ostavim ga starcima/sestri, nebitno. Da bi volio uložiti lovu u neš drugo - bi, ali ne prodajem ga zato što mi gori za novce.

Link to comment
Share on other sites

I da se razumijemo, auto nije apoteka u smislu da izgleda kao da je jučer iz dućana izašao, ipak ima 20g na leđima.

Ali je uredan i održavan primjerak, mehanički ispravan i sigurno neće nikoga ostaviti na cesti. Napravio 2000km ovo ljeto bez da je štucnuo.

JEDINO ulaganje su nove gume.

Link to comment
Share on other sites

za 4000kn ne al za 7000kn bude ti otišo.. to ti je danas tak, nitko neće auto bez klime..

ja sam imao punto 2002, regan, sve uredno alu felge, dva seta guma i zvali su me mnogi, al prvo pitanje je bilo "jel ima klimu"  nakon odgovora ne, ljudi su poklopili slušalicu. tražio sam 7500kn.

onda se neki lik zainteresirao za ženu koja je tek položila pa da se uči vozit na njemu..

prodo sam ga jedva za 6000kn. a sa klimom vredi 10000kn.. tak da kažem bez klime ništ..

Link to comment
Share on other sites

Pa nije danas sve u klimi..samo ti drži cijenu,naletit će već netko.Da sam na tvom mjestu prije bi ga gurnuo u Savu nego ga dao za siću.:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.