Jump to content

Twingo III


cliomir

Recommended Posts

Pozdrav, kako to da nema još topica o ovom mališanu, ima li ga tko ?

Zanima me ovaj auto, pa ako netko ima iskustva, neka piše, hvala !

Link to comment
Share on other sites

Ima ga frend. 0.9tce 90ks super ide auto jako je okretan al mi dalje nije dobar ko smart s istim motorom.  Gepek je mali. Imam osjecaj da je twingo 1 puno veci. Za grad il kratki izlet je auto mrak. Za radit neke vece km ne. Ja osobno bi uzo ovog od 70ks jel ovaj je preskup. 

Link to comment
Share on other sites

Ima ga frend. 0.9tce 90ks super ide auto jako je okretan al mi dalje nije dobar ko smart s istim motorom.  Gepek je mali. Imam osjecaj da je twingo 1 puno veci. Za grad il kratki izlet je auto mrak. Za radit neke vece km ne. Ja osobno bi uzo ovog od 70ks jel ovaj je preskup. 

Twingo 1 ima vrata debela 5cm :) zbog sigurnosti i dizajna svi novi auti imaju sve to puno deblje, pa je automatski manje mjesta unutra.

Link to comment
Share on other sites

Ima ga frend. 0.9tce 90ks super ide auto jako je okretan al mi dalje nije dobar ko smart s istim motorom.  Gepek je mali. Imam osjecaj da je twingo 1 puno veci. Za grad il kratki izlet je auto mrak. Za radit neke vece km ne. Ja osobno bi uzo ovog od 70ks jel ovaj je preskup. 

Zanimljivo da to spominješ, vidio sam da smart forfour i ne košta puno previše (nekih 84000 kn), u čemu je smart bolji ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.