Jump to content

P: Clio RS 172 dijelove


cerozg

Recommended Posts

Prodajem dijelove za Clio RS 172, ph1, 2000.g.

-armatura komplet donji dio sa središnjom rešetkom čitavom - 250kn

-tepih kabine - 300kn

-polica gepeka - 150kn

-komplet zvučnika, originalna ugradnja - 150kn

-rezervoar goriva - 150kn

-prednje opruge, serijske - 350kn

-lijeva vilica - 200kn

-abs centrala - 250kn

-kompresor klime - 500kn

-unutarnja jedinica klime, komplet - 500kn

-servo bubanj - 250kn

-glavni kočioni cilindar - 150kn

-zadnji lonac, original - 250kn

-katalizator, dupli faza 1 - 450kn

-dijelovi karoserije tipa, vezni lim, krakovi šasije... - po dogovoru

-ukrasni poklopac motora - 120kn

Ostali dijelovi na upit. Tel. 091/9405-848

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Imaš sliku tapecirunga i dal paše na CLio 2003.godina 2 vrata?

Link to comment
Share on other sites

Imaš sliku tapecirunga i dal paše na CLio 2003.godina 2 vrata?

Tapecirunzi vratiju su prodani. Ostala je armatura, tepisi poda...

Edited by cerozg
Link to comment
Share on other sites

Mislim na krovni a ne na vrata...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Imam i jedno i drugo. Zajedno možemo na 500kn zaokružiti cijenu. U Zagrebu sam na Trnju. Javite se na 091/9405-848, da se dogovorimo kad bi došli. Slike mogu postati tijekom današnjeg dana.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

mene zanima tepih gepeka, pedale, i ako imaš celer, i dali može slike ove tri stvari.......?????

Link to comment
Share on other sites

Jel celer obrtomjer? Samo da provjerim. Tepih gepeka je crni standardni i u odličnom je stanju. Za sliku tepiha trebam malo ulovit vremena. Evo slike pedala.

Pedale slika.jpg

Link to comment
Share on other sites

ma dobro, ako tako kažeš za tepih virovat ću ti, pedale su mi isto ok, da celer je obrtomjer, kilometar sat, ono bilo u kontrol tabli :), uglavnom posla sam ti u inbox ali mi nisi odgovoria, malo mi je glupo da ovdi javno korigiramo malkice cijene ako je moguće pa ono ajmo ovo nastavit privatno ako se slažeš ;).......

Link to comment
Share on other sites

ma dobro, ako tako kažeš za tepih virovat ću ti, pedale su mi isto ok, da celer je obrtomjer, kilometar sat, ono bilo u kontrol tabli :), uglavnom posla sam ti u inbox ali mi nisi odgovoria, malo mi je glupo da ovdi javno korigiramo malkice cijene ako je moguće pa ono ajmo ovo nastavit privatno ako se slažeš ;).......

Ma u gužvi sam oko gradnje, pa sam valjda zaboravio. Mislio poslat slike i na kraju zaboravio da si mi slao upit na private. OK. Šalji private.

Edited by cerozg
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sorry. Imam krovni tapecirung. Kod tako velikih dimenzija ide slanje hpexpressom, s tim da kombi mora doći na moju adresu i na tvoju. Link za izračun poštarine za glomazne pakete http://www.hpekspres.hr/Privatni-korisnici/Izracun-cijene-i-volumetricke-mase/. Moja gruba procjena poštarine do Splita 100-200kn. Cijena tapecirunga 250kn.

Link to comment
Share on other sites

Sorry na offtopicu. Ja sam slao prije par mj. 4 felge sa gumama 17" iz ZG za Ciovo, hpekspres, kako ti kazes kombi pokupi kod mene i dostavlja kupcu, cijena prijevoza je bila 207kn

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.