Jump to content

Gepek se ne otvara


Danijel.Domazet

Recommended Posts

Gepek mi se ne otvara na Grandtouru od jučer. Kad pokušam ništa se ne čuje da zuji niti slično. Uredno sam ga otvorio ručno iznutra prema uputama iz Uputstva. Ali nakon toga prekidač ipak nije proradio, opet ista stvar, ne otvara. Inače je brava dosta zahrđala. Da nije zbog jučerašnje velike kiše nešto privremeno mokro pa ne otvara? Ili je pregorio prekidač? Šta mi je činiti? 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mjenjao tipkalo za otvarati na nekih 100tkm. To ovisi kolko cesto koristis, i jednom su mi zice bile u prekidu gore na preklapanju 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mjenjao tipkalo za otvarati na nekih 100tkm. To ovisi kolko cesto koristis, i jednom su mi zice bile u prekidu gore na preklapanju 

Kolko te došlo? Moram li u ovlašteni servis?

Link to comment
Share on other sites

Otvori iznutra, prožuljaj žice u gumenom crijevu na spoju vrata i karoserije, pa vidi jel ti radi tipkalo ...

Vrlo vjerojatno je otišla žica u tom gumenom crijevu, masa recimo jer je najtvrđa ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.