Jump to content

Ovlasteni servis - iskustva


MilosB

Recommended Posts

1 hour ago, Golman said:

Kako mi sada dolazi vrijeme promjene ulja i filtera ulja, preko weba moj.renault.hr imam u ovlaštenom ponudu za

  •  Ponuda s originalnim Renaultovim rezervnim dijelovima uključuje:
  •  ulje 5w40
  • filter ulja
  • pregled u 43 kontrolne točke
  • rad
  • 1 godina jamstva na ugrađene rezervne dijelove i rad

to sve ukupno 1007 kn

 

Tu u slobodnoj prodaji imas dijelova cca 200kn, pa otkud oni izvlace te ponude.

Kao sto je vec kolega gore napisao, ako vec moras u ovlasteni, nadi neki koji dopusta da doneses svoje ulje, na tom najvise deru. Cijene filtera su obicno relativno ok.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Golman said:

Kako mi sada dolazi vrijeme promjene ulja i filtera ulja, preko weba moj.renault.hr imam u ovlaštenom ponudu za

  • Ponuda s originalnim Renaultovim rezervnim dijelovima uključuje:
  • ulje 5w40
  • filter ulja
  • pregled u 43 kontrolne točke
  • rad
  • 1 godina jamstva na ugrađene rezervne dijelove i rad

to sve ukupno 1007 kn

Ne!

Odi sa svojim uljem i plati filter, i reci da ti naplate RADNI SAT, ne želiš da ga gledaju u 158 točaka....

Moj stari je imao neke osobne zamjerke, osobno, i sada - ulje filteri iz tokića, sve odrade, sve po ps-u, sve u garanciji...

Toliko mu se zamjerilo naručivanje novog Dustera, procedura, čekanje, odustao je, Duster ima 90tkm i ide s njim u mirovinu...za lovu svih sranja oko novog si dovodi mužikaše na 60esti rođendan :)

Za ostalo ide na put po Lici :)

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Garancija mi ističe cca 25.4.

Drago mi je da sam čuo vaša mišljenja jer sam svakako prije tjedan dana već odlučio da ću auto odvesti kod provjerenog mehaničara koji mi je servisirao i starog clia. Kod Lagerosa uzimam ulje i filter i pravac moj meho s kojim nikad nisam imao nikakvih problema.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, shogo said:

Toliko mu se zamjerilo naručivanje novog Dustera, procedura, čekanje, odustao je,
 

mojima isto bili na rubu otkaza, katastrofa, auto s lagera je placen i cekalo se dva tjedna na isporuku, da ne velim da zimske gume jos uvek nisu isporucene!!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nažalost....

Ja samo mogu napomenuti da se za Megana Gospođa Jelena iz Cindrića stvarno potrudila...da nije nje bilo...

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Ja sam svog 5mj ceko, nije mi bio problem.

Rb auto mi dao vrhunsku uslugu. 

Ima puno auti na lageru. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, zeko said:

Ja sam svog 5mj ceko, nije mi bio problem.

Rb auto mi dao vrhunsku uslugu. 

Ima puno auti na lageru. 

 

Al dobro, ti si uzimao po narudzbi?

Inace za T-roc ekipa ceka i po godinu dana, a sad su i obustavljene narudzbe.

Link to comment
Share on other sites

Kako mi sada dolazi vrijeme promjene ulja i filtera ulja, preko weba moj.renault.hr imam u ovlaštenom ponudu za
  • Ponuda s originalnim Renaultovim rezervnim dijelovima uključuje:
  • ulje 5w40
  • filter ulja
  • pregled u 43 kontrolne točke
  • rad
  • 1 godina jamstva na ugrađene rezervne dijelove i rad
to sve ukupno 1007 kn
Dobis godinu dana garancije na kaj? Na ulje da se ne raspadne slucajno... kakva ciganija uzas!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nista oni ne kontroliraju. A stave ti motrio ulje i goni.
Da kontroliraju onda bi vidli da je na mom meg3 bila puknuta manzeta amortizera i da prednji desni lezaj treba mijenjat te da zadnja desna celjust ne odvaja kak treba. Ali nista od toga nije pogledano.. kad skinem dekl bas me zanima jel 2016. mijenjana pumpa vode sa kompletnim razvodom kak pise jer se vide brojevi na pumpi..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 06. 03. 2019. at 23:19, Golman said:

Kako mi sada dolazi vrijeme promjene ulja i filtera ulja, preko weba moj.renault.hr imam u ovlaštenom ponudu za

  • Ponuda s originalnim Renaultovim rezervnim dijelovima uključuje:
  • ulje 5w40
  • filter ulja
  • pregled u 43 kontrolne točke
  • rad
  • 1 godina jamstva na ugrađene rezervne dijelove i rad

to sve ukupno 1007 kn

hahahaha, zatrazio i ja ponudu za mojeg prastarog scenica 999,70 kn, stvarno nisu normalni...

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

sad nam je skupo, da, a kad kupujemo auto, gledamo jel ima sve štambilje iz ovlaštenih, hehe.. 

dvostruka mjerila.. doduše, ovaj moj iako star 9 godina, nije izrauban auto, 99% ga znam popraviti sam.. 

tak da me nebu vidio nijedan servis nadam se.. osim vulkanizera i nedaj bože limara i lakirera..

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, ivan.martinko said:

sad nam je skupo, da, a kad kupujemo auto, gledamo jel ima sve štambilje iz ovlaštenih, hehe.. 

 

mene servisna ne zanima 5%, jer ih je masa falsificirana...

samo računi za radove i dijelove... naravno i to se moze falsificirati, ali puno manje...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvana da, to je 99% lazno, ali mislim na nase servise, ne vjerujem da bi netko samo udario pecat i datum. Ipak je auto bio u servisu. Sad sto je radjeno i naplaceno je druga prica.
A da bi starkelj, roca ili baotic krivotvorili servisnu za auto kupljen u hr, ne vjerujem..

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, ivan.martinko said:

Izvana da, to je 99% lazno, ali mislim na nase servise, ne vjerujem da bi netko samo udario pecat i datum. Ipak je auto bio u servisu. Sad sto je radjeno i naplaceno je druga prica.
A da bi starkelj, roca ili baotic krivotvorili servisnu za auto kupljen u hr, ne vjerujem..

vidio na svoje oci nekolicinu, pogledaj si malo i oglase na njuskalu s tima koji se busaju na servismu, isti stambilj, isti rukopis, bez upisanog radnog naloga, itd...

štambilj se napravi za par kuna bilo gdi...

Link to comment
Share on other sites

a kak treba izgledati pošteno pupunjena servisna knjižica sa recimo 4-5 servisa?

ovak slično izgleda moja, samo kaj piše u jednoj il dvije od 5 kućica, kočiona tekućina i filter kabine a u drugoj set zupčastog remena, antifriz. svi ostali su na cca 15000km pa je ulje zamijenjeno pretpostavljam..

različite su kemijske i rukopisi.. tak je slično izgledala škodina i od onog meganea prije.

s tim da ovaj bio u 2 servisa, prvo u roci 3x a onda Gašperov..

renault-m-gane-berline-1.6-16v-voyage-54.000-km-slika-107918633.jpg

renault-m-gane-berline-1.6-16v-voyage-54.000-km-slika-107918634.jpg

Link to comment
Share on other sites

a neznam zakaj nije napisano. ovaj je bio baš u baotiću salonu Dubrava i kupljen i svaki servis tamo.. i Baotić ga je prodavao, netko ga je kupio prije mene, no nema veze.

nije krivotvorena knjižica neg jednostavno aljkavo ispunjena.

Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, ivan.martinko said:

a neznam zakaj nije napisano. ovaj je bio baš u baotiću salonu Dubrava i kupljen i svaki servis tamo.. i Baotić ga je prodavao, netko ga je kupio prije mene, no nema veze.

nije krivotvorena knjižica neg jednostavno aljkavo ispunjena.

zato takva i aljkava bez prilozenog racuna ne vredi nist...

Link to comment
Share on other sites

Pa kaj se ne moze u kompu vidit kaj je radeno na autu, pogotovo ak je od pocetka u Baoticu bio? 

Link to comment
Share on other sites

vjerojatno da, a vjerojatnost da je takva knjižica lažirana, za auto star 8 godina, goli benzinac sa osnovnom opremom je jednaka nuli, što se nebi moglo reći za npr ovu utegnut scenic dci sa ok opremom iz vana.. koja je čisti fake..

 

renault-scenic-1.5-dci-servisna-bose-xenon-navigacija-kamera-slika-111203752.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dobra je ta njemačka kemijska, nit se zagubi, nit se potroši, uvijek ista, čudo jedno. Mora da je u radioni lancem za felgu neku vezana da se ne ukrade.

A i majstor te uvijek isti dopadne.

Eeeh, Švaba je to.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

na taj način selekcionira odmah one pametnije i takvi ga neće doći zajebavati. Ostaju jeleni s kojima je lako

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kaj se ne moze u kompu vidit kaj je radeno na autu, pogotovo ak je od pocetka u Baoticu bio? 

moze
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, frenchkey said:

Eeeh, Švaba je to.

Slabo vidiš, nije Švaba nego Pape...to objašnjava starost i postojanost penkale...?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.