Jump to content

Kontrol tabla laguna I ph2 1.9dti


B-cool

Recommended Posts

Pozz ekipa..Imam problem vec duze vrijeme sa kontrol tablom:headbang:..lazu me kazaljke goriva,temperature,obrtaja evo od danas je pocela zajebavat i kazaljke brzine..Da li se to da reparirat ili jednostavno kupit drugu? I ako neko mozda zna gdje je kupiti tj od koga u okolici Splita..Hvala:hdbg:

Link to comment
Share on other sites

Pitaj kolegu Petak-a on je prije 1-2g mijenjao na svojoj L2. Uzeo je iz UK pa je nešto kemijao.

Link to comment
Share on other sites

možda ti to dobar elektroničar može srediti, vjerojatno su hladni lemovi u pitanju

Probaj pitat u EL COD

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

Imam nekoliko tabli za lagunu 2.....ako ti može pomoći eno ti.... ali sumnjam.

Ali javi se EL COD-u......oni su dosta stručni za riješavati ovakve zavrzlame......

 

Meni je na kraju pomogla ugradnja nove-polovne table.

Jer i ona koju sam "složio" nije zadovljavala moje stanje uma...na putnom kompjuteru je imala dodatne tri stavke za plin (prosječna potrošnja, trenutna potrošnja i kilometri do rezerve)....plin nikad nisam imao na autu pa me je to "smetalo" i onda sam naletio na jeftinu tablu iz Dojčlanda i uzeo.....od onda mir i tišina

Link to comment
Share on other sites

eto prodaj njemu tu s plinom

 

uh, njegova je laguna 1, zanemari

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Nema spasa tabli,crka procesor...moram nac drugu polovnjaču...ima li itko i da li itki zna ikoga da ima instrument tablu za lagunu ph2?

Link to comment
Share on other sites

Tko je dijagnosticirao "crknuti procesor"? Jer procesor je zadnja stvar koja crkne (kod bilo čega, a ne samo table).

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.