Jump to content

svjetla u vratima razni problemi


aga

Recommended Posts

Pozdrav ljudi frend je kupio Megana 3 2009 godište i u vozaćevim vratima mu ne radi svjetlo na dnu tapacirunga ne dolazi struja do grla, a u vratima iza vozačevih ima + na grlu na obadva pola suvozačeva vrata rade normalno, a vrata iza suvozačevih isto ima + na obadva pola u grlu za T10 žarulju neznam stvarno šta bi moglo biti ako itko ima neku ideju neka slobodno piše...

Link to comment
Share on other sites

TO bi moglo biti u vozačevim vratima ali zadnja vrata oba dvoja ispitivać svijetli na grlu žarulje i na minusu i na plusu

Link to comment
Share on other sites

Najbolje da izmjeriš sa instrumentom napon na grlu.Možda je masa u prekidu.

Ispitivač nije pouzdan u dijagnostici.

Link to comment
Share on other sites

misterij riješen samo je trebalo upaliti auto i napon sa minusa nestao...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...

dižem temu iz mrtvih😁

svijetlo u gepeku mi me radi, do prije par dana sve ok je bilo. Žarulja je bila ledica. Skužio sam da kada stavljam novu ledicu, lagano zasvijetli na kratko i ugasi se.

također sam primijetio da se auto zaključa kada gepek zatvorim, kao da više ne prepoznaje ključ u toj zoni (imam keyless)

pozdrav

 

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, frane998 said:

dižem temu iz mrtvih😁

svijetlo u gepeku mi me radi, do prije par dana sve ok je bilo. Žarulja je bila ledica. Skužio sam da kada stavljam novu ledicu, lagano zasvijetli na kratko i ugasi se.

također sam primijetio da se auto zaključa kada gepek zatvorim, kao da više ne prepoznaje ključ u toj zoni (imam keyless)

pozdrav

 

Ono sto ti ja mogu rec da na oba grandtura 3 vise puta mi se desilo da je kartica u đžepu, i dok izađem van iz auta i dođem do gepeka da ga otvorim, auto se zaključa, a hodam uz auto.

Link to comment
Share on other sites

Nekad se stvarno čudno taj keyless ponaša, zna mi se desiti da ni ne zaključa uvijek, ali to su rijetke situacije.

Link to comment
Share on other sites

Ne da zna raditi probleme nego u upustvima piše da kartica i mob ne idu zajedno! dakle treba ih razdvojiti i bit će sve ok.. 

Na kraju videa obrati pozornost..

Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, fabi said:

Ne da zna raditi probleme nego u upustvima piše da kartica i mob ne idu zajedno! dakle treba ih razdvojiti i bit će sve ok.. 

Na kraju videa obrati pozornost..

Ni na kraj pameti da bi ga mogao mob zezati makar mi ima smisla kada razmislis 👍🏻

 

Otkrio sam da kada su mi vrata gepeka otvorena, ne pokazuje mi na instrument ploci da je gepek otvoren, tako da mislim da je do brave

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.