Jump to content

Fluence, Philips dnevna svjetla


Guest

Recommended Posts

Dragi moji,

Ima problemčić.

Kupio sam automobil s već ugrađenim dnevnim svjetlima i sve je radilo savršeno,

Philips daylight 4

big_4led-ins.jpg?updated_at=1434918419

sve dok nisam mijenjao akumulator.

Nakon promjene akumulatora dnevna svjetla još uvijek funkcioniraju preko automatske funkcije (senzor svjetlosti),

ali se izgubila funkcija da nakon zaključavanja automobila svjetla ostaju upaljena još cca 10 sekundi.

Kako da vratim ovu funkciju?

Mislim da to problem nije u svjetlima, već u postavkama automobila.

Renault Fluence 2010 1.5 DCI Expression

Hvala na pomoći

Link to comment
Share on other sites

Vidi da neku žicu mozda niste spojili na aku jer sve ide preko releja a isti treba stalni +

Link to comment
Share on other sites

To su bila tvornički ili naknadno ugrađena svjetla? Ako su tvornički vjerojatno ih treba negdje clipom uključiti... To je kod nas kupljen auto ili je iz uvoza?

Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ako je isprogramirano kod tvornicki ugradjenih DRL-a onda se nema sta naknadno isprigramiravati. Iako vjerujem da to nisu tvornicki, vec naknadno ugradjivana svijetla. 

Link to comment
Share on other sites

Ako je naknadno ugrađivani DRL ne vrijedi bez homologacije, tj. možeš dobiti kaznu kao da nisi upalio dnevna svjetla, zavisi na kakvog pandura naiđeš

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa. Auto je kupljen kod nas, ali su svjetla ugrađena kasnije. Nisu ilegalna, ugrađena su ovlašteno pa je upisano u kljizicu. Budem bacio još jednom pogled na žice ali mislim da je sve ok posto dok auto radi i one rade. 

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.