Jump to content

P: Renault Megane Sport F1 team 225


Rain

Recommended Posts

Prodajem svoj megane F1 Team. Trenutno 206.000km, nedavno odradjen veliki servis + zamjena kvacila, zamasnjak je ostao originalni jer je jos OK, dodatni zamasnjak dajem uz auto.
Stavljene nove gume pred 3000km, ugradjen LPG, potrosnja, otvorene ceste, oko 10.5l. Spremnik plina je 64l, nalazi se u rupi za rezervni kotac tako da se ne gubi nista od prostora u gepeku. S punim tankom plina se napravi oko 600km (210kn je pun tank).

LPG sistem slozen tako da se auto prebacuje sa plina na benzin kada se prijedje 3600 okretaja(162km/h) ili kada je engine load preko xy% (oboje se moze namjestiti samostalno, dajem uz auto software & kabel za LPG ECU)

Od mana na autu, vozacko sjedalo, koza, lagano ispucalo na boku dolje, sve ostalo u dobro stanju. Auto je u mom vlasnistvu 4.5 godina, kupio sam ga sa 93.000km, redovno odrzavan (svakih 7500km servis), sve sto se trebalo mijenjati je mijenjano.

Renault Sport pragovi trenutno skinuti, to ide uz auto + originalne Renault blatarice za Megane. 17" felge i zimske gume u kompletu + 20mm distance straga i 16mm sprijeda

Godina proizvodnje: 2006
Registracija do 10/2016
Kilometara: 206.000

cijena 8500€

kontakt: pm


 

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-37205996.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-37205997.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-37205998.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-37205999.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-39199136.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-39199137.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-39199138.jpg

renault-megane-rs-sport-2.0-16v-turbo-lpg-slika-39199139.jpg

Edited by Rain
Link to comment
Share on other sites

Oprosti na upadanju u topic, dal može slika blatarica kako izgledaju ? Tražim nešto za zimu...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

PS Za one koji pitaju zasto sam odustao od prodaje, odlucio sam napraviti usis na Meganeu a'la Zrmi pa dok to ne slozim auto ostaje kod mene

Link to comment
Share on other sites

PS Za one koji pitaju zasto sam odustao od prodaje, odlucio sam napraviti usis na Meganeu a'la Zrmi pa dok to ne slozim auto ostaje kod mene

:lool::funny::39:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Prodano, moze lock :)

On 26. 10. 2016. at 13:47, Rain said:

PS Za one koji pitaju zasto sam odustao od prodaje, odlucio sam napraviti usis na Meganeu a'la Zrmi pa dok to ne slozim auto ostaje kod mene

Slozio usisi ala Zrmi, potrajalo je za to vrhunsko cudo tehnike, ali eto, sada kada je slozen kupac se odmah pojavio i cashirao auto tako da je isti sretno otisao novom vlasniku sinoc.

Prosim lock

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • logan locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.