Jump to content

aleeen

Recommended Posts

Da se nadovezem, ako pustim gas da se odvrti getriba pa onda stisnem kvacilo onda se ne cuje nista kad mijenjam u visu, dakle neka veza je u opterecenju...

Link to comment
Share on other sites

Da li se moze odvojiti ovaj plasticni dio od metalnog na kraju vrata od gepeka i kako? Meni izgleda kao da se moze ali ne vidim nikakve sarafe... Mozda je na utik?df21e39a1d83c5240977115d9f934187.jpgae039aa0c7f3acbe8c35e318f0b80718.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ako se nevaram je zalepljen

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da da, kao da je zaliven nejde ni sim ni tam. Moram piknut kameru za parkiranje iza pa gledam gdje bi bilo najbolje, nema veze...

Da li netko zna sto bi ovo moglo biti? Nalazi se i sa lijeve i sa desne strane iza...6d82050e0771892744bea3bdcd75331c.jpg991ab2b3ca3774b8b1155ec914a74731.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Fr4n , jesi li ti ono još davno negdje objavio da si nabavio stražnji branik od GT-a? Je li ugrađen? Nisi se pohvalio ili sam propustio. :??: 

Link to comment
Share on other sites

Nisam nabavio jos nego sam se raspitivao da li pase taj branik sa ph2 na ph1, odgovor je bio da pase. Moram rjesiti jos neke stvari koje me muce pa cu i to nabaviti, to ce biti secer na kraju sto bi se reklo [emoji4] Branik je od 100 do 150€, ispuh je oko 150€... Lova mi nije problem, vec vrijeme [emoji17]

Link to comment
Share on other sites

Aha. Sorry onda. Ništa, držim fige da se što prije realizira ??

Link to comment
Share on other sites

ne vidi se najbolje ,al izgleda da je na kopče..

IMG_20180328_110234.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pozdrav svima.Vec dva dana mi stalno gori lampica odnosno onaj ključ i legendarna poruka ispisana na ekranu Electronic fault.

Auto ide posve normalno i uopće mi nije jasno u čemu je problem.Znam da ću morati na čuvenu dijagnostiku ali eto pitam mozda netko imao sličan problem?Mozda je neka glupost u pitanju pa mi se ni neda odma trčati mehaničaru odnosno elektroničaru ili kome već...Kakav je vaš prijedlog??

Link to comment
Share on other sites

Odi mehaničaru :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Ma to i ja znam da moram poći :)

Nego da odma ne letim mehanicaru...

Ali zaista renolići malo hebu sa tom elektronikom ah

Link to comment
Share on other sites

Dajte me samo podsjetite. Kada nešto pukne u vozačkom prozoru, no on i dalje ide ide gore-dolje samo se čuje da nije zdravo. Dok ne nađem topic o tome (znam da ima), a idu 2 dana kiše - zanima me samo jel može prozor pasti sam od sebe (bez da se koristi podizanje i spuštanje) ? To mi je sad važno, da znam dal da stavim neš u gepek ako prozor padne.

Link to comment
Share on other sites

Mislim da nemoze pasti. Meni je sajla tako samo pala s koloturnika. Pa je bas ruzno grebalo dok je dizao.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ne znam jel kolotur ili ona druga plastika što drži staklo (ako sam dobro shvatio iz postova i slika). Ali da, grebe poprilično.

Link to comment
Share on other sites

Ne moze past staklo samo od sebe jedino ti se moze desiti da spustis staklo pa da ga vise ne mozes dignuti (to se meni desilo) tak da ne spustaj staklo dok ne vidis u cemu je problem.

Link to comment
Share on other sites

meni isto to na Thaliji puca ako ga skroz zatvorim pa idem otvoriti nakon nekog vrmena. Ako pustim jedno 2 mm otvoreno, što se i ne vidi, onda ne puca. U vratima sam našao komadić bijele plastike, vjerojatni uzrok

Link to comment
Share on other sites

Ne moze past staklo samo od sebe jedino ti se moze desiti da spustis staklo pa da ga vise ne mozes dignuti (to se meni desilo) tak da ne spustaj staklo dok ne vidis u cemu je problem.

Pukla je plastika na kraju sajle, ulazila sa sajlom pored kolotura i tu je mljelo.

Kolike su šanse da toga ima za kupiti kod nas u dućanima da ne moram čekati UK ili neki drugi shipping ?

P80616-141919_lowres.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam naso na njuskalu u nekoj trgovini ne sjecam se tocno koja, poslali su mi postom i doslo je za dan-dva.

Novo naravno.

Link to comment
Share on other sites

Poslao na sve servise, Lagerosu i nekima sa njuškala. Za sad je letvica pod prozorom jer ipak može pasti, ima lufta sajla. Thx za pomoć...

Edited by Vuco
Link to comment
Share on other sites

Poruka Electronic fault pojavila se zato jer je štop šalter bio slabo prikopčan.Eto da znate da moze biti i to.

Link to comment
Share on other sites

Od ovoga sam već 2x naručivao sajle i drže skroz dobro https://www.ebay.com/itm/RENAULT-Megane-MK2-window-winder-regulator-lifter-repair-kit-clips-front-left-/142752467309?hash=item213cb5c96d

nije skupo ,iz UK dođe za par dana ,a isti k ko i ove s njuškala samo što nabiju cijenu na 300-400 kn. 

Mjenjao sam na RS-u(coupe,veća vrata) 2x i nakon što sam ugradio od ovoga nije više bilo problema. Sad na ovom 5 vratnom sam isto mjenjao na vozačevim vratima i opet stavio od ovog prodavača i drži već nekih godinu dana i cca 35000km.

Link to comment
Share on other sites

ne da mi više editirati, al evo malo prije sam naručio još jedan rezervni set za vozačeva vrata, nek se nađe :funny:

Link to comment
Share on other sites

Danas sam to pošteno platio, ali što kad je auto morao biti gotov isti dan. Cijene su išle od najjeftinijih 250 u dućanu do 500-600kn za istu stvar. Na kraju sve sa rukama platio 100e. Neznanje i ne imanje vremena se plaća...

Sad ću napraviti kao ti pa neka stoji.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.