Jump to content

K:djelove za clio 2


Cliorxt

Recommended Posts

Kupujem sljedece navede djelove za clio 2 ph1:zadnja desna opruga,tepih u gepku donji,zadnje lampe ph2 ,poklopci zvucnika prednji,prednji sicevi obicni ili svi od sporta,zadnji amortizeri od haube,znackica sport,gumeni nosaci auspuha.ponude u inbox ili tu 

Link to comment
Share on other sites

Nosace auspuha, amortizere zadnje haube, oprugu kupi u trgovini autodijelova, imas i tu na forumu kolega Lageros ima trgovinu pa ga slobodno upitaj.

Imam ja oglas za kw opruge tu na forumu pa baci oko ako te zanima. 

A ovo ostalo mozes naci polovno.

Link to comment
Share on other sites

Posto te kw opruge.h&r imam na autu 3 kom a zadnja desna je org rezana i pukla je jos i auto sjedi na toj strani

Link to comment
Share on other sites

Imam ja zadnje lampe za Clia ako nisi još nabavio?..dva modela imam..odi na fejs,upiši Simon Ledeni ili se javi na 0922544353..pa cemo se dogovoriti lako..i poklopce zvučnika imam,ovisno kakve trebaš jer su dva modela... :)

 

Edited by Vjeko87
Link to comment
Share on other sites

imam ti ja prednje siceve obične, stanje savršeno. niš nije uništeno podrapano zmazano i sl. na njima su i ganc nove navlake na koje sam sjeo svega 10-ak puta, u međuvremenu uletilo sve od sporta pa eto ovo je višak.  092 1809 549 zovi ak te zanima

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.