Jump to content

P: Clio2 prednji farovi s lećom i zadnje lampe tuning i od ph2


Guest

Recommended Posts

Prodajem prednje Hella farove od Clia2 ph1 s lečama..skroz ispravni,ispolirani..te imam zadnje tuning lampe za prodati..odgovaraju na ph1 i ph2,meni su višak..mogu prodati i ledice uz njih..prednji farovi 450kn,zadnje lampe 450kn..a ako baš hocete imam i od ph2 zadnje lampe za 350kn..0922544353..Pazin

IMG_20160512_182733.jpg

IMG_20160512_182643.jpg

IMG_20160808_165640.jpg

IMG_20160808_165644.jpg

Edited by Vjeko87
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

u kakvom stanju je onaj dosjed na prednjim farovima di ide zarulja za kratko svjetlo? meni se to sve uredno rastopilo i na org farovima i sad na ovim zamjenskim :(

Link to comment
Share on other sites

u kakvom stanju je onaj dosjed na prednjim farovima di ide zarulja za kratko svjetlo? meni se to sve uredno rastopilo i na org farovima i sad na ovim zamjenskim :(

super stanju je..slikat cu ti kasnije oba dosjeda..meni se na sreću nije ništa rastopilo..čak imam i xenone stalno i sve okey..

WP_20160918_003.jpg

WP_20160918_004.jpg

Edited by Vjeko87
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

Nezgodno, ali računaj to kao školu za ubuduće. Ja vidiš imam pozitivna iskustva s jednim momkom tu s foruma, sve sam mu plaćao na račun nakon primitka dijelova i tako smo izbjegli dodatne troškove pouzeća. Momak je zaključio da sam od povjerenja, a i poslani dijelovi su odgovarali stanju iz njegovog opisa

Link to comment
Share on other sites

 

Nezgodno, ali računaj to kao školu za ubuduće. Ja vidiš imam pozitivna iskustva s jednim momkom tu s foruma, sve sam mu plaćao na račun nakon primitka dijelova i tako smo izbjegli dodatne troškove pouzeća. Momak je zaključio da sam od povjerenja, a i poslani dijelovi su odgovarali stanju iz njegovog opisa

Ali taj momak nije sigurno Simon Vjekoslav koji je mene preveslao, aa našo sam u grupi među starim objavama još dvojcu koji su se žalili na njega i nisu dobili naručeno. Znaći muljao je i prije. Ko zna kolko je još ljudi u međuvremenu navuko na istu foru sa istim farovima, pa ih blokira i prodaje uredno dalje, jednom lopov uvjek lopov. Čovjek se uči dok je živ, posle ovoga sigurno više nebudem trgovao na ovaj način.

Link to comment
Share on other sites

 Ali taj momak nije sigurno Simon Vjekoslav koji je mene preveslao, aa našo sam u grupi među starim objavama još dvojcu koji su se žalili na njega i nisu dobili naručeno. Znaći muljao je i prije. Ko zna kolko je još ljudi u međuvremenu navuko na istu foru sa istim farovima, pa ih blokira i prodaje uredno dalje, jednom lopov uvjek lopov. Čovjek se uči dok je živ, posle ovoga sigurno više nebudem trgovao na ovaj način.

Čekaj, kako si mu uplatio lovu? Imaš ime na čiji si račun uplatio?

Ja sam ga bio na fb pitao za neki dio. Nisam bio siguran dal paše za moj Clio pa sam uzeo ipak novi po broju šasije. Frajer me još tjedan dana kontaktirao da neka uzmemo jer sigurno paše, on je provjerio. A ja znam da sigurno ne paše na moj auto.

Frajer je muljator tek takav.

Link to comment
Share on other sites

meni se javljao na fejsu vise puta i tu na forumu kao da mi ostavi farove za neku lovu, a dodam jos 200 kn i kupim nove zamjenske :p

Link to comment
Share on other sites

Ma na račun sam mu uplatio. Ono kad sam ga bio tražio slike u temi lik odma navalio ajde kupi kupi a ja odugovlačio jer nisam imo love, i onda napokon neku kintu skupim i đubre me sjebe

HR7223400093210481168..Simon Vjekoslav   ako ima još koji dobrovoljac kao ja da uplati sirotinji 1f602.png  ... 

Link to comment
Share on other sites

Mozes li ga prijaviti na faceu? Ili tamo objaviti u grupi da je muljator?

A tko je Simon Ledeni? Isti lik?

Papatalk

Link to comment
Share on other sites

Meni je nudio sjedala od sporta kad sam tražio profilirana u oglasniku. Dobro da se nisam zainteresirao.. ma da moram priznat da mi se odmah na prvu nije činio baš pouzdanim.  

Link to comment
Share on other sites

Mozes li ga prijaviti na faceu? Ili tamo objaviti u grupi da je muljator?

A tko je Simon Ledeni? Isti lik?

 

Papatalk

 

 

to je taj..ja sam bil od njega trebal uzet kontrolnu tablu s bc i ručicu brisača i on je poslao ,a ja sam trebao platit pouzečem ,ali mi je u međuvremenu pukao zupčasti tako da nisam podigao ..pa mu se vrnulo nazad..

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.