Jump to content

K: unutarnji retrovizor Megane II


aleeen

Recommended Posts

Pozdrav,

 kako i sam naslov kaže, kupujem za male pare unutarnji retrovizor za Megane II - bez "opcije" senzora za kišu, dakle, onaj sasvim najobičniji - vulgaris i to CRNE boje.

 Iz Istre sam, osobna primopredaja poželjna, ako ne može i slanje tisak kiosk na kiosk. Čujemo se za ponude preko privatnih poruka ovdje na forumu!

 HVALA!

Link to comment
Share on other sites

ne, mislim da to ne bi islo gore, ali to je samo pretpostavka

Link to comment
Share on other sites

ok, još bolje, pretpostavljam da bi morao razmontirati plastičnu "kućicu" sa senzorima i da bi onda došao do glavnog/vulgaris nosača?

Link to comment
Share on other sites

Nemože se montirati gore. Retrič  namjenjen sa senzorom za kiši ima šire  postolje/nosač od onog običnog bez senzora...  Provjereno!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam shvatio s senzorom za samozatamnjenje. Nisam imao Megane 2 bez senzora za kisu, tako da ipak ne znam.

Sent from my LG G4

Link to comment
Share on other sites

po ovoj slici - nikako, ja imam najobicniji plasticni nosac, ALI, vjerovatno se i ovaj tvoj moze iscupati iz kuglicnog lezaja i nabiti gore, ali koliko vidim, boja ne odgovara mom crnom interijeru

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.