Jump to content

K: Twingo mk1


Tomo25

Recommended Posts

Ovako,frend mi kupuje Twingo mk1 ali od 1999 na dalje do nekih 10000-13000kn. Savrseni kandidat bi bio crni sa rolo krovom ali nije naravno uvijet. Ako netko ima Twiguara ima prodaju da je cijena koju sam naveo neka ponudi u inbox. Hvala

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Sretno sa potragom...ja sam trazio pola godine i nisam nasao jer je svakom nesto falilo...uvjet je bila klima i servo...na kraju nadjem ili da ima servo, a nema klimu ili obratno...uglavnom u periodu dok sam trazio nije bio niti jedan koji je zadovoljavao moje uvjete.

Link to comment
Share on other sites

Ako hoce nadodat jos 3000 kn ima mu super twingo 16 v 2004 abs klima servo mislim da je privilege oprema auto je bez greske 100% i u stanju perfect

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

E jbg,sorry kolega,nisam uopce vidjeo tvoj post. Kupljen je auto jucer pa moze lock.Ako imas mozda original radio za njega javi

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

 

 

 

 

Ako hoce nadodat jos 3000 kn ima mu super twingo 16 v 2004 abs klima servo mislim da je privilege oprema auto je bez greske 100% i u stanju perfect

 

Poslano sa mog SM-G925F koristeći Tapatalk

 

 

 

 

 

 

imas kakve fotke i vise info o autu? Km, vlasnik, boja, rega, cijena.....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.