Jump to content

K: Megane1 1.6e sipku za mjerenje razine ulja


bongo

Recommended Posts

Kupujem sipku za mjerenje razine ulja za megane 1.6e posto je moja pukla,ako ima tko? Kontakt moze i na tel:095 5199 764

Link to comment
Share on other sites

meni isto pukla lani, kupio na ebay, međutim nije neka kvaliteta, radije nađi polovnu original

Link to comment
Share on other sites

Ma da je bilo kakva,moram ulje mjenjat pa treba:D. Zvao ovlasteni rekli oko 250 kn:rotfl:

Link to comment
Share on other sites

ova s ebaya ka se motor ugrije postane mlohava i iskače iz cijevi dok sa starom to nije bio slučaj

 

imaš tu nešto: http://www.ebay.com/sch/sis.html?_nkw=RENAULT+Clio+Megane+MK1+Scenic+Mk1+engine+oil+stick+dipstick+petrol+models+3506&_id=141486523313&&_trksid=p2057872.m2749.l2658

Edited by frenchkey
Link to comment
Share on other sites

ove nove u ovlaštenom su ti sad metalne,a ne plastične,pa si miran onda..

Link to comment
Share on other sites

pa gdje ti je stara? ja bi ju zalijepio sa epoxid ljepilom..

250kn im nebih dao za štangicu. odi na neki autootpad i nabavi ..

Link to comment
Share on other sites

moju staru je popravljao plastičar, čak i nekakve žićice umetnuo u nju ali se opet raspala na drugom mjestu, jednostavno dotrajala

 

Link to comment
Share on other sites

pa gdje ti je stara? ja bi ju zalijepio sa epoxid ljepilom..

250kn im nebih dao za štangicu. odi na neki autootpad i nabavi ..

vjerovatno ostala u motoru..najbolje onda na otpadu i da bude metalna..

Link to comment
Share on other sites

Ma stara je vec bila i varena i ljepljena preko nekoliko puta..zadnji put je donji dio sam ispo kad sam izvadil iz motora:D:D..a ovlaštenom nedam toliko nema sanse. Ima na aliexpressu za 2.18 dolara,mozda bi bilo dobro??

Link to comment
Share on other sites

Ovakva,sam crne boje.

Do sad sam koristil od logana 1.4,ali je logan prodan. Sad imam samo onaj pokazivac na satu.

New-Engine-Oil-1-5-Dci-543mm-Dipstick-for-Renault-Megane-Scenic-Modus-Kangoo-8200483442.jpg_640x640.jpg

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.