Jump to content

T: uslugu VIP Iphone 7


Fruttini

Recommended Posts

curičak hoce jebeni mob kojeg nigdje nema na stanju, pa ako tko radi u VIP-u da može to progurati/rezervirati jer mi pije živce na slamkujelen.gif

produžetak predplate preko weba 

Link to comment
Share on other sites

Evo samo da iskoristim priliku i najebem se majke vipu sa njegovim stanjem mobitela.Hvala.

Link to comment
Share on other sites

Ne kuzim zasto tebe slamči?

Nije da si vlasnik vipa..

Link to comment
Share on other sites

jer sam obecao kupiti(na ugovor ofkors) jer sam bas sebi uzeo novi SE(ne ne mozes objasnit da to nije isto) jer je razbila svoj.. jer jer jer je zensko:megaf:

Link to comment
Share on other sites

Nije on pita ni morali ni financijski savjet. Aj ti njoj kad je zapalila za taj mob reci ka ma strpi se malo past ce mu cijena.

Link to comment
Share on other sites

Nije on pita ni morali ni financijski savjet. Aj ti njoj kad je zapalila za taj mob reci ka ma strpi se malo past ce mu cijena.

ništa od toga, vidiš da kud ona okom tud on skokom..

Link to comment
Share on other sites

Mačo my ass

ja sam svojoj zeni kupio i6 pred pola godine, i to tek kad je prestala pratiti oglase i kad se pomirila da jos nije vrijeme za zamjeniti 1ipo god star i5.. 7 je ne zanima jer nije nesto bolji od ovog sto ima

Link to comment
Share on other sites

Kad zena kaze idemo gledat mobitele: prijevod idemo kupit mobitel.

Kad zena kaze ustedila sam 500kn,a to kaj je potrosila 4000kn nema veze hh.... zene kad vide popuste stede.

Edited by zeko
Link to comment
Share on other sites

A Fruttini potrudi se moraš dragoj ispuniti želju (možda onda i ona tebi ispuni koju...)   :-)

Ja nemam nikoga u VIPnetu ali vidim na njuškalu su cijene z aiPhone 7:  Cijena: 5.700kn

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.