Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Jel aktivirao tko pomocu DDT4ALL da se maglenke pale kod motanja i zamjenio obicne zarulje s led zaruljama da mu poboljsa vidljivost kod skretanja negdje gdje je mracno ?

Dobra su Led svijetla na meganu, ali nazalost nisu zakretna a maglenke se ne pale, fali bas neko osvjetljenje.

Edited by Laky
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, MB104 said:

https://www.njuskalo.hr/auti/renault-megane-dci-90-mod-2017-servisna-ime-led-oglas-30498785

 

Pazi ovog.. MOD 2017... dobro

I još kaže (laže) da je GT Line interijer lol

A laže i za LED svjetla

Ništa novo za Auto Lux. Bio je klošar dok je prodavao polovne dijelove (Lukavec) i ostao klošar još uvijek. Iskreno žalim bilo koga tko od njega nešto kupi

Edited by Marko_Os
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Upalio je kolega s foruma...
 
Btw..nema ga vec neko vrijeme.

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Laky said:

Jel aktivirao tko pomocu DDT4ALL da se maglenke pale kod motanja i zamjenio obicne zarulje s led zaruljama da mu poboljsa vidljivost kod skretanja negdje gdje je mracno ?

Dobra su Led svijetla na meganu, ali nazalost nisu zakretna a maglenke se ne pale, fali bas neko osvjetljenje.

Mcrazor... guglaj mu postove na forumu

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jel aktivirao tko pomocu DDT4ALL da se maglenke pale kod motanja i zamjenio obicne zarulje s led zaruljama da mu poboljsa vidljivost kod skretanja negdje gdje je mracno ?
Dobra su Led svijetla na meganu, ali nazalost nisu zakretna a maglenke se ne pale, fali bas neko osvjetljenje.
Šta te točno zanima? Ja bi upalio ali prvo trebam maglenke.. jebeni dizajneri

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, tomidix said:

Šta te točno zanima? Ja bi upalio ali prvo trebam maglenke.. jebeni dizajneri

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Ali zato imaš pasivno hlađenje kočnica!!!!!! 😂😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, tomidix said:

Šta te točno zanima? Ja bi upalio ali prvo trebam maglenke.. jebeni dizajneri

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Pa ne znam koja led svijetla uzet da mi dobro uspiju osvijetlit, uzeo sam neka ali su stvarno losa, 19w su kao i ona standardna

Link to comment
Share on other sites

Ali zato imaš pasivno hlađenje kočnica!!!!!! [emoji23][emoji1]
Hahahah, velika mi korist na 110 od toga.. ma mrak e.. [emoji23][emoji23][emoji2510][emoji2510]

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, tomidix said:

Hahahah, velika mi korist na 110 od toga.. ma mrak e.. emoji23.pngemoji23.pngemoji2510.pngemoji2510.png

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 

Da li ti uopće imaš na ručici da upališ maglenke? Da nisu možda unutar glavnog fara ?

Link to comment
Share on other sites

Da li ti uopće imaš na ručici da upališ maglenke? Da nisu možda unutar glavnog fara ?

Imam prekidač (odnosno vise tipkalo jer se vrati u početni položaj) koji ide samo unazad za zadnje maglenke.. nema prema naprijed za prednje.. nisu u farovima default_nami.gif

 

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Gt line nema maglenke...uopce

Kakve veze ima 110 s hlađenjem i ventilacijom kočnica??

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Gt line ima zadnje maglenke..
A 110ks je premalo da bi uopće se pomišljao naganjati toliko da mu treba pasivno hlađenje kočnica.. možeš ali to je maltretiranje i auta i vozača.. ne kazem da auto ne ide nego da to nije baš auto za natjeravanje.. niti za trackday.. prema tome nema bas svrhu to hlađenje kočnica na njemu..

Sent from my SM-G973F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Pa kad se ekipa koja nema 1.5dci vozi 300 na sat pa im je bitno da se kocnice brzo hlade kad moraju brzo kocit i manevrirat između auta. 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ako se pofuraš nekom finom cesticom, imaš par jačih kočenja onda ti je itekako bitno da bolje hladi...makar i placebo...a dal je podd haubom 1.5 ili nesto drugo, više manje

Da pod maglenke sam mislio na prednje, zadnje su must have

No ajd, za temu nebitno

Edited by shogo
Link to comment
Share on other sites

Ništa novo za Auto Lux. Bio je klošar dok je prodavao polovne dijelove (Lukavec) i ostao klošar još uvijek. Iskreno žalim bilo koga tko od njega nešto kupi
Slazem se, sto dalje od njega!
Link to comment
Share on other sites

e uvijek me zanimalo zasto su makli maglenke, a top oprema...pa jbt i srednji paketi ih imaju...

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Ruske said:

e uvijek me zanimalo zasto su makli maglenke, a top oprema...pa jbt i srednji paketi ih imaju...

Shvatili su grešku inače. Megane 2020 RS Line dolazi s maglenkama!

Inače, jesam li ja jedini kojemu se više sviđa OBIČAN (smeđi) prednji branik od ovog RS Line?

(Lijevo RS Line)

image.thumb.png.c5a6f0614ff38be7d2df715dc9f317d0.png

 

 

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Nema tu datuma, pa valjda stoji na predračunu...još nema redizajna ili se varam...

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, MB104 said:

Shvatili su grešku inače. Megane 2020 RS Line dolazi s maglenkama!

Inače, jesam li ja jedini kojemu se više sviđa OBIČAN (smeđi) prednji branik od ovog RS Line?

(Lijevo RS Line)

image.thumb.png.c5a6f0614ff38be7d2df715dc9f317d0.png

 

 

Meni je ljepši RS Line branik

Link to comment
Share on other sites

Nije mi jasno kad kazu da redizajnirani model dolazi u ljeto. Jel to znaci da ako ga narucis tipa u 4mj.dobijas redizajn ili ga tek od tipa 6-7mjeseca mozes narucit?

Link to comment
Share on other sites

Ok, ako dolazi u ljeto, onda od dana kada bude aktivan cijenik, naručuješ ph2...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.