Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Drugim riječima, yebite se lagano, ko vas je tjerao da kupujete benzinca, sami ste krivi, mi proizvođači s tim niš nemamo. 🥴

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Da...

vidim da su u ovoj grupi pogođenih motora i oni od 2012.-2016. pa me zanima ima li forumu ljudi koji su vozili takve benzince, Megane III 1.4 TCE recimo, ili ostali motori te da li su imali problem s prekomjernom potrošnjom ulja...

Prvo ću do ovlaštenog, potom pišem mail na renault Hrvatska, potom mail na Francusku udrugu zaštite potrošača... dok čekam da taj drugi interval prođe...

Link to comment
Share on other sites

Pretanke karike, posebno uljna.
Problem i kod vauvau tsi i tfsi motora od 1.0-2.0 svi...
Konstrukcijska pogreska..

Link to comment
Share on other sites

to ti je ustaljeni naziv koji koristi tipicni pripadnik balkanskog podeblja koji ne vozi nista iz VAG grupacije ili je vozio kramusinu sa 350 somova kilometara.

takoder,  uobicajeni sleng bila drkaca, geodeta i mrzitelja svega oko sebe, a koji svoju sklonosti prema autima naglasavaju koristenjem izraza b54, e39, fzpr4789 i slicnih kratica kako bi se distancirali iznad svih ostalih koji ce reci tristo-dvest-de ili be-em-ve petica i za njih su naravno nepoznavatelji materije i njihovo misljenje nece niti na koji nacin biti od vaznosti u standardnoj komunikaciji: koliko od 100 do 200 i za's ne'b ja staviJo nankang na auto od 450 konja.

svaka podudarnost sa stvarnim osobama je slucajna :D

Link to comment
Share on other sites

Kolko ti mozes tipkat.. vise nego GTT..

Vauvau je sleng, da, to sam cuo od tunera iz hr. Poznatog, necu sad imenovat. a fauve je spellano onak kak se vw u stvarnosti čita..

Ko kak je renault - renfault.

Nema to veze sa balkanizmom.

Vozio sam i novog fauvea i starog i imao je 300 km a ne 300000 km..

(Iako po balkanskom je vw sa 300k ko nov, jel [emoji854])

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mislim da si ti zadnji koji imaš pravo ikome govoriti da puno tipka, ipak si ti prvak svijeta u besmislenom tipkanju. Nema ti ravna. Kakve veze ima fauve s “vauvau”? Nisam shvatio. Čuj ti tjuner :lool: Jel to tvoj kolega s faksa? On mora da nam je svima referenca. 


Renfault koriste debili po mom mišljenju, kao što debili zovu Opel - Hrđa. Ja Opela ne bih kupio nikad u životu, ali mi ne pada napamet se spuštati na taj nivo malograđanstva i tako nazivati određene marke vozila. Koji si ti to VW vozio, osim Škode nekih par mjeseci i parsto kilometara? 
 

Link to comment
Share on other sites

Martinko i GTT  zar se baš morate u svakoj temi.. 

Iako moram priznat da mi postajete sve simatičniji😁

Možda da otvorimo topic GTT vs Martinko😤😤😤

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Izgleda da će kiša danas dečki
Južina je
A nisu uzeli terapiju
[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

TURBO TERROR

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ma nije bas tako..dobro je gore kolega napisao da im se otvori posebna tema [emoji4]

Povratak na temu..jedna era završena a počinje druga, kratki financijski osvrt ovdje a kasnije i malo opsirnije u svojoj temi.

cijena auta: 12500€
izvozne tablice i polica za 10 dana: 120 €
COC: 400 kn
PPMV: 2500,40 kn
Naknada za GOV: 699 kn
Homologacija: 625 kn
polica osig: 1167, 79 kn
TP i registr.: 1102 kn

UKUPNO: 99 882 knfc700cda50f2ac8adf70fae15f4e5f22.jpg46e79d7b5b96de1b942f85e44c6bd809.jpg

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Neka on tebe služi, i baš dobro da si otišao na 1.5 dcia...nećeš bit nezadovoljan, osim ak te Gt line oznaka ne ponese, otom potom😀

Link to comment
Share on other sites

Joooj pa to je niš, neki dan sam gledao crni Touareg koji je imao doslovno nekoliko stotina po sebi, cijela šajba i hauba su bili bijeli točkasti. A fora je najveća jer je čist došao navečer na parking, a ujutro je takav bio, nešto nevjerojatno, ko da su stotine ptica dolazile iznad njega samo iz tog razloga i srale cijelu noć po njemu.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, GTT said:

Ajde, ajde kolega, ne dao Bog većeg zla. Pokupio negdje nešto?

Pojma nemam. Bio na malom servisu, doslovno 6km prošao... Kad ujutro eto iznenađenje.

Sad ću stavit na njega odmah zimski set, pa ovu odnijet na popravku. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mocho said:

Koje gume su gore, 205-50-17?

Da, nove.

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.