Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

35 minutes ago, ivan.martinko said:

onda ventil ne valja.. 

Jučer je normalno pokazivao pritisak i sve. Balansirane i montirane prije 3 mjeseca.

11 minutes ago, Grunf said:

Zbog gume ili zbog branika koji ne sjedi dobro?

Oboje, ali vidio sam dosta Megana da im je isto tako.

Link to comment
Share on other sites

Evo da se i ja pohvalim... Napravili smo nadstresnicu bas za tog usranog megana.... I zamisli jebene daske kako se suše pustile smolu baš meni na haubu... Išo sađ cisitit polako toplom vodom... Napravio sam takvo s**nje da sađ sve proširio ko šljiva velila fleka... Zvao limara kaze to ima neko sranke posebno zato i da ne diram više ništ... je**te daske i renol.... 😬

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Svašta neću vidjet u iskustvima, guma pustila...ok, katastrofa

Drvo pušta smolu...čudo neviđeno

Ok, rasprodajte to i bok

Branik...*ebo sve, gledam na ostalim autima, prije svega na A klasi...ima iste probleme, plastika na plastiku, i još mekana zbog hit tolerancije

Edited by shogo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, shogo said:

Svašta neću vidjet u iskustvima, guma pustila...ok, katastrofa

Drvo pušta smolu...čudo neviđeno

Ok, rasprodajte to i bok

Ma rob sam tom autu... Moram kuku ugradit pa da se zakacim iza pa nek me voda 😀

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, macan said:

Evo da se i ja pohvalim... Napravili smo nadstresnicu bas za tog usranog megana.... I zamisli jebene daske kako se suše pustile smolu baš meni na haubu... Išo sađ cisitit polako toplom vodom... Napravio sam takvo s**nje da sađ sve proširio ko šljiva velila fleka... Zvao limara kaze to ima neko sranke posebno zato i da ne diram više ništ... je**te daske i renol.... 😬

Čistilo za katran - Kauflandu 20 kuna. Našpricaš, pustiš pol minute i SS krpom skineš smolu

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, fabi said:

Čistilo za katran - Kauflandu 20 kuna. Našpricaš, pustiš pol minute i SS krpom skineš smolu

probam sutra hvala

 

Link to comment
Share on other sites

Već sutra očekujem objave tipa "jbm ti Renault, evo pada kiša, on prljav, smeće" 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

hhh ma neće, jedno 3 trgovačka centra i 2 benzinske nemaju to od alfakera... moram u autodjelove vidjet...

Link to comment
Share on other sites

On 12. 10. 2019. at 13:28, MB104 said:

Jučer je normalno pokazivao pritisak i sve. Balansirane i montirane prije 3 mjeseca.

Oboje, ali vidio sam dosta Megana da im je isto tako.

ne samo megane. da vidis mog Talismana, di god se okrenes mozes ruku provuci. ali tek da vidis od prijatelja audi a4... kad sam ga vidio,rekao sam - blazeni moj Talisman :)

Link to comment
Share on other sites

On 13. 10. 2019. at 12:19, Marko_Os said:

Već sutra očekujem objave tipa "jbm ti Renault, evo pada kiša, on prljav, smeće" 

Hahha baš tako... Da se 'pohvalim' bio kod limara uzeo on neko sredstvo pobriše smolu... na koso pogleda swirlovi i lak izgreban. Pita me jel sam se ja malo igrao. A reko jesam... ah kaže skinuo si ti smolu i izgrebo pol laka.. jbg probo sa toplom vodom i spužvom... ma ja bi i nakovanj sje... uglavnom reko da se to ispolirat.... Jooj. Uglavnom lekcija ako nemaš microfibru i sredstvo za skidanje smole bolje ju ne diraj.. 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ček fakat si spužvicom išao probat? XD
Pa mogao si pitat prije. :)

Nego, spominjao sam ovdje mislim već. Tak je bivša od naj frenda išla njemu oribat auto nakon puta, pogađaš, spužvicom kuhinjskom, i to čak novom. XD
Bolje da ne krenem o rezultatu kad se osušilo na suncu. XD

Kolko znam, čak i nije bivša zbog tog. XD

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa nisam okrenuo ono za ribat ranglu 😂 vec sam polako toplom vodom kruznim pokretima pokuso skinut spužvom i onda maramicom brisao. I ponavljao postupak dok nisam sve sje... ma to je sve to renola moja vještina je neupitna 😂 kad se sjetim da je to bila kap mozda 0.3mm a ja izribo do 4 cm ukrug.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ma i ova normalna žuta strana može biti grublja od spušve do spužve, još ak si jače natisnuo, vidi se.

Al dobro, svakako nije problem, ispolira se to lako.

Link to comment
Share on other sites

Ajde sprdam se na vlastiti račun... al realno pa jbt.. pričamo o spužvi ipak i vidi... mislim...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.