Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

😂😂😂😂😂

Da se mogu hvalisat na meetu😂😂

Edited by shogo
  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Iskreno sa tom opremom meni ništa nije jasno... vidio sam i bose bez ful led farova... sve su to izgleda bile nadoplate..

Link to comment
Share on other sites

Izgleda da je centralna konzola lijepša i bolja sjedala (ili su sjedala isto nadoplata).

 

Link to comment
Share on other sites

Ta sjedišta bose su zaqratz. Pukne ta fejk koža jako brzo, a šavovisu preizraženi i neugodno se voziti više od 2 sata u komadu. 

Link to comment
Share on other sites

Čitao sam d su platnena bolja, izdržljivija...

Konzole su iste, greben isti, razlike u materijalu plastike nema, samo display tri vrste, automatska ručna ili ne i ambilight, koji fala ne, bio je jedan s tim ali sam preskocio, slicna lova bila

Meni je super jer nema šuškanja, nema cvrčanja...pa i c led je nadoplata bila...

Iako onaj radio osnovni je bas uzas...pa mogli su bar lcd stavit ali bez navi...uzas je

IMG_20190815_095134.thumb.jpg.61467a7d1919088feb1f037d1dea81c4.jpg

Edited by shogo
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Ambilight na konzoli dolazi u paketu s automatskom ručnom. Meni se sviđa taj cjelokupni ambilight, ne djeluje amaterski nego ozbiljno, mladenački.

Link to comment
Share on other sites

Ma ja sam i kupio megana samo radi toga.. i obavezno sam htio te Full led farove... samo to sve dolazi u kompletu sa najskupljom razinom opreme... pa dobiš i ono što ti treba i netreba... A debelo platiš... recimo heads up displey mi stoji ugašen već 5 mjeseci... Cinilo mi se fora a zapravo usless... Samo fensi šmensi... Prepozavanje znakova isti k... A sta cu kad patim na izgled auta 🤫

Edited by macan
  • Thanks 1
  • Confused 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, macan said:

Ma ja sam i kupio megana samo radi toga.. i obavezno sam htio te Full led farove... samo to sve dolazi u kompletu sa najskupljom razinom opreme... pa dobiš i ono što ti treba i netreba... A debelo platiš... recimo heads up displey mi stoji ugašen već 5 mjeseci... Cinilo mi se fora a zapravo usless... Samo fensi šmensi... Prepozavanje znakova isti k... A sta cu kad patim na izgled auta 🤫

Ne znam za udobnost i kvalitetu ali ovaj tvoj bose bas brutalno izgleda, i ambient je lijepo upakovan. Vidi se razlika u odnosu na intense.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, macan said:

Ma ja sam i kupio megana samo radi toga.. i obavezno sam htio te Full led farove... samo to sve dolazi u kompletu sa najskupljom razinom opreme... pa dobiš i ono što ti treba i netreba... A debelo platiš... recimo heads up displey mi stoji ugašen već 5 mjeseci... Cinilo mi se fora a zapravo usless... Samo fensi šmensi... Prepozavanje znakova isti k... A sta cu kad patim na izgled auta 🤫

:00009019:

 

Ha, ha..jesi ti možda ja?

 

Ipak nisi..meni je head  up još uvijek uključen!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sjedala su udobna da... Na kiji sam isto imao kombinaciju istu takvu eko koža i ta tkanina.. nakon 11 godina ništa nije bilo koži a ni toj tkanini... Al samo je ovo puno udobnije.

Just now, nansale said:

:00009019:

 

Ha, ha..jesi ti možda ja?

 

Ipak nisi..meni je head  up još uvijek uključen!

Cek ti si tek nedavno kupio auto... proći će to zujanje servoa 😁

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Eto za svakog po nesto, zato i postoji toliko mogucnosti pa si svako izabere po zelji 😁

Meni su ta svjetla po kabini jos uvjek fora, sicevi u voznji za mene sa 100kg i 185 visine odlicni malo manje prilikom ulaza izlaza iz auta i jos veliki plus sto nema cviljenja skripanja i raznih zvukova... 

DSC_0071.JPG

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

I meni je bilo bezveze ono crno jer i gt line ima crno pa sam si narucio jedino sta se nudi, ko sto kazes sta ljudi znaju 😂

DSC_0066.JPG

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jedno ozbiljno pitanje.. 😁 jel tko stavljao led žarulje na tablice i zadnja rikverc svjetla na megane 4? Ovo žuto ne mogu gledat. Ajd da ne moram ja probijat led... 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio stavio neke za tablice, svjetlilo ko betlehem, ne treba ti ništa stavljati u rikverc kad te staviš. 🤣

I izvadio i otišao sa običnim. Inače se slabo vidi noću na kameri kad svijetli previše tablica na hatchu, a na karavanu je još izraženiji problem, jer je kamera u lampi tablice. 🥴

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, jeims said:

I meni je bilo bezveze ono crno jer i gt line ima crno pa sam si narucio jedino sta se nudi, ko sto kazes sta ljudi znaju 😂

 

Haha znaju znaju ljudi. To ovako otprilike ide - oni koji znaju, odmah vec izvana znaju o kojoj verziji auta se radi. Oni koji ne kuze, njima je tako svejedno i sta sve pise na autu 😆. Zato ja uvijek govorim da je meni presmijesno kad ljudi od obicnih verzija rade gtove, rsove i ostale pm jer se odmah vidi da nije 😆

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav kolege, jel se desava kome kad stisne gas da mu zvecka nesto (lupka kao, nije glasno, ali cuje se u isto vrijeme kad bi trebalo cuti samo motor) i to samo dok se drzis noga na gasu? Pojavilo mi se prije koji dan.

Link to comment
Share on other sites

Meni retrovizor vibracije proizvodi i fino se čuje... sve zavisi jel hladnije il toplije vrijeme...

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Laky said:

Pozdrav kolege, jel se desava kome kad stisne gas da mu zvecka nesto (lupka kao, nije glasno, ali cuje se u isto vrijeme kad bi trebalo cuti samo motor) i to samo dok se drzis noga na gasu? Pojavilo mi se prije koji dan.

Ah, nekaj se olabavilo...meni na trojci bio slican problem...na kraju bila kutija filtera zraka

Link to comment
Share on other sites

Dječaci moji dragi, malo su mi gače smeđe ali sam uspio. 🤷‍♂️ 2.2.19.300 na 3.3.16.961

20191027_165208.jpg

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.