Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

Ma kužim ja sve, čitao sam sve.. mene je zanimalo samo dokle mogu "legalno" :) a sad su mi u servisu digli max kolko oni mogu (jel uopće nije bio na toj verziji prije)... a nisam to znao...

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Onda ti je to to, jbg. Al sam ti jucer bas u temi drugoj napisao da ako imas problema sa zvukom, sad imas opravdan razlog da im se vratis i inzistiras na jos novijem updejtu, verziju 7 ili novi rlink, ovisi koje je rješenje za otklonit taj problem sa zvukom. 👍🏼

Edited by McRazor
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, McRazor said:

Onda ti je to to, jbg. Al sam ti jucer bas u temi drugoj napisao da ako imas problema sa zvukom, sad imas opravdan razlog da im se vratis i inzistiras na jos novijem updejtu, verziju 7 ili novi rlink, ovisi koje je rješenje za otklonit taj problem sa zvukom. 👍🏼

Misliš da oni to znaju uopće :), al hvala ti sad su mi se sve kockice poslagale na šta si zapravo ciljao :)

Link to comment
Share on other sites

E šta sam htio pitati... jel se može instalirat ono s**nje za zvukovima auta koje imitira u vožnji... jel to neka aplikacija il to sam na nekim modelima ide?... presmješno :)

 

 

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Po bogu, kakav je ovo zadnji branik??? Iz koje je to zemlje? Piše da je auto Intens 

Edit: Ah, običan je, samo je u boji vozila a ne crn... Ali PREČUDNO izgleda

image.thumb.png.76e325c02bde750ee4ff8f2afd8f30ba.png

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

Prilično jednostavno... naknadna ugradnja... a piše i na plotu... većina dilera ni nezna šta prodaje....

Link to comment
Share on other sites

Ovdje se radi o Renault koncesionaru, tako da, nije neki šoderaš

Link to comment
Share on other sites

pa meni i ne izgleda tak loše jedino da su i senzori u boji 

a kad smo već kod te stražnjice... jel netko razmišljao kak bi izgledao da nema ove izdužene lampe prema znaku nego da su odrezane prema gore i da recimo prate liniju rikverc svjetla? i da mu se poskidaju slova i samo ostavi znak?

Meni bi to bilo predobro

Edited by BorisL
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 08. 11. 2019. at 21:43, Marko_Os said:

Ovdje se radi o Renault koncesionaru, tako da, nije neki šoderaš

Ma vrlo slično. Zvao sam. Kaže oni ga uvezli iz Belgije, garancija 1 godinu. Kaže nema produljeno jamstvo na 5god (auto je 2017. Godiste 5. Mj). Muljaza neka.

Zvao cisto jer me interesiralo malo.

Edited by MB104
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ajde pametni samo 😁 dakle uzeo sam oba fara nova za megana... Pure vision led... Oba fara se magle i rose NOVI ORIGINAL RENAULT. WTF? Tj rose se više nego oni kresnuti? Šta se dešava tu? Hladnjak isparava ili šta?

Link to comment
Share on other sites

Vidio to prije par dana na novoj Golf sedmici i na jednoj Tesli pa se isto pitam kako je moguće, ali s druge strane na jednom forumu sam pročitao kako su u ovlaštenom servisu vlasniku nove Astre rekli da je normalno da se rosi, on ima nešto to tako izvedeno pa se to kasnije osuši kako svjetlo bude radilo, pojma nemam. Svašta će reći samo da opravdaju kako je to normalno.

Link to comment
Share on other sites

Ma možda zato što je glupi led... pa hladno radi... ali imam 2 fara doma pa sam ih detaljno pregledao... imaju unutra "heat sink" za ledice tako da itekako ima topline unutra... ili kako je netko napisao kako po snjegu sa led farovima jer ne griju.... jel halogenka i ksenon griju... al po ovoj izvededbi ima smisla.. zovem limara koji mi je ugradio da je to normalno na novom faru jer malo je vlage pokupio u garaži... al druga 2 majstora mi kažu da to nije normalno...

Link to comment
Share on other sites

Skini čepove s unutarnje strane i provozaj se da se posuše iznutra, pa vrati čepove i onda vidi dalje situaciju. Možda su skladišteni u vlažnom prostoru prije isporuke. 

Link to comment
Share on other sites

Becari 5900kn jedan... A maglili se zakrpani pa ispada da sam konj jer sam uzeo novi... Jel eto to je normalno...

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Baš i ne pratim forum...Vidim da ste sami radili up date RLinka i ja sam, samo do neke verzije koja ide službeno (on line preuzimanje) a za V7 verziju treba posjetiti ovlašteni servis i platiti. 

Ukratko, nije za zajb. ako se ne stavi odgovarajuća verzija možete imati velikih problema s autom!!! Ovlašteni je nešt zajebao s ne provjerenom verzijom (nisu krivi al su naknadno stavili V7 na kojem sve radi OK). Npr. meni nisu radili parking senzori, par funkcija u samom rlinku, svijetla zajb itd. 

 

Ovdje možeš provjeriti kompatibilnost svog rlinka s nadogradnjom.

https://www.gps-rlink.com/r-link-2/update-software/

 

Link to comment
Share on other sites

Ovo je čista vlaga u farovima. Negdje su šuplji i po ovoj vlazi imaš to što imaš.. ako su kupljeni i namontirati u ovlaštenom vrijedi garancija na originalni dio.. To nije normalno pa čak ni za Reno!

Link to comment
Share on other sites

Ajmo.. vrijeme je za jedan ZG kružok pa da usporedimo svi te naše farove..kak ste za iduci tjedan?

Poslano sa mog LG-M700 koristeći Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.