Jump to content

Megane 4 - iskustva i misljenja


MilosB

Recommended Posts

jedina mana koju sam im ja pronašao je da prejako svjetle. Nisu plave, ugodno bijele, ali kad upalim onu plafonjeru u scenicu sa 3 takve žaruljice, vidim se kao da me policija obasjala iz helikoptera, pa često tu prednju držim ugašenu, a svjetli samo zadnja kad otvorim vrata

Link to comment
Share on other sites

Meni je unutra ok, nije mi premalo svjetla.

Razmišljao sam o tome da stavim u prtljažnik nešto jače, a definitivno za scenic 3 treba poraditi na rikverc svjetlu.

Clio mi bolje svijetli otraga - ima dvije lampe u većem porostoru i gore više su montirane. Na scenicu jedna dolje u braniku i jako nisko. Palim žmigavce i maglenku otraga po noći :)

Link to comment
Share on other sites

Ja te neke ledice što sam uzeo sam testirao na stolu... Toliko grije onaj dio di se ubode da bez beda bi moglo nešto rastopit... Nisam se usudio ih ubost na planirana mjesta. 😁

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

unutra ne gore dugo pa je opasnost manja. Sad kako bi se pojedine ponašale npr u grlu za poziciju gdje stalno gore, to bi trebalo ispitati

Link to comment
Share on other sites

 

 

On 09. 01. 2020. at 10:31, ivan.martinko said:

Ronda zvoni lanac kak drukcije..

mogao si jednostavnije rec: cuje se ko golf 2 dizelka :D 

 

nego french: koja je razlika izmedu ovih sta si ti linkao (14 dolara) i onih po 9,xx? xD vidim sve isto pise...

znaci, griju se podosta, pa nije pametno bas u pozicije/DRL...steta jer trazim neke jake bijele za tu namjenu...

Edited by Ruske
Link to comment
Share on other sites

Ove na 80 stupnjeva... Sad mjerio.. al nisu jeftinije od ovih što je french stavio jedino ljepše izgledaju. Možda to ni ne smeta neznam.

IMG_20200111_153454.jpg

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

ajde izmjeri običnu halogenu. Ne možeš je uzeti među prste nakon par minuta. Ove s mog linka su točno po svim mjerama kao halogene za one koji nemaju puno mjesta u rupama

Link to comment
Share on other sites

cek, ako sam skuzio ti macane si testirao temperaturu na nekim drugim, a ne na ovim sta je francuz linkao?

ugl kako god, pretpostavljam da su ove francuzove dosta dobre, pa cu ih isprobati prvom prilikom, pa za 100kn 10kom se isplati (i manje ako uzmem ove iste ali jeftinije)

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Ruske said:

cek, ako sam skuzio ti macane si testirao temperaturu na nekim drugim, a ne na ovim sta je francuz linkao?

ugl kako god, pretpostavljam da su ove francuzove dosta dobre, pa cu ih isprobati prvom prilikom, pa za 100kn 10kom se isplati (i manje ako uzmem ove iste ali jeftinije)

Da. Ma vjerujem da sve griju... Kažem možda je to i normalno.

Link to comment
Share on other sites

Pukla mi guma prije 3 sata na brzoj cesti, pri brzini od 90 na sat, bas se glasno culo i nisam odmah skuzio sta je dok se nije upalilo crvena lampica, na svu srecu auto se dobro ponasao, tako da sam se normalno zaustavio i stavili zamjensku. Ne mogu vjerovati da se nakon 6 tisuca kilometara koliko su vozene na novom autu takvo sto desilo.

Ima samo malu rupicu izvana, sutra cu bas otic vulkanizeru da vidim jel se da spasiti guma ili moram novu (ili dvije da idu u paru, nisam pametan). 

Nadam se isto da nije felga dobila, katastrofa.

Imao sam potrebu podijeliti frustraciju

 

Link to comment
Share on other sites

I ok, ti ne možeš vjerovat😂😂

Shit happens, bitno da je sve ok, ja sam s novom gumom pobrao vijak kod emmezete...ali bas da je to tema u ovom topicu, ko i Macanove ludorije gore

  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

Kako vama dizne na meganu serije 4 za šajbu rade? Nešto sam čitao a vidim i sam da ne bacaju niš, kad auto stoji sve pet preko 20 na sat sve baca ispod... nego što šprica na šajbu? Čak spominju riješenje da se stavi od scenica 3 dizne? Il to opet samo meni se dešava? :)  Šogor mi ima megana 4 sa zen opremom i gledam njegove su drugačije dizne od mojih.

Edited by macan
Link to comment
Share on other sites

Ima vam sve to na prvoj stranici teme. 🤣

Brizgalice su zaqrac, mogu se staviti s drugih modela, ali pretpostavljam da je problem u pumpi koja je preslaba. 

Link to comment
Share on other sites

meni se isto čini da je pumpa preslaba, barem na mom scenicu. Dizne su čiste, ali piša ko deda od 70 g s lošom prostatom

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

meni se isto čini da je pumpa preslaba, barem na mom scenicu. Dizne su čiste, ali piša ko deda od 70 g s lošom prostatom
Mozda je vec netko ugradio zamjensku pumpu, pa je zato slaba. Prije X godina sam na jednom autu ugradio zamjensku i to je bilo bas tako, kao s nekim penzionerom od 70 god. Stavio original i deri Misko.
Link to comment
Share on other sites

Scenic 3 2014. šprica odlično, za razliku od Clia 3

Link to comment
Share on other sites

Na talismanu isto katastrofalno 

Cim vozis preko 70, zaboravi na pranje sajbe

Edited by andrej2019
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

Renault-klub.hr koristi kolačiće za pružanje boljeg korisničkog iskustva, funkcionalnosti i prikaza sustava oglašavanja. Cookie postavke mogu se kontrolirati i konfiguritati u vašem web pregledniku. Nastavkom pregleda web stranice slažete se sa korištenjem kolačića. Koristeći se ovom web stranicom, pristajete na opće uvjete te pravila ponašanja.